reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tola ja acard zaczęłam brać od momentu jak dostałam wyniki z mutacjami. Czyli jakieś 2 miesiące przed stymulacją. Mówiłam dr że biorę. Odstawiłam tylko na 3 dni przed punkcja. Co do badań to mycoplasma i ureaplasma są odpłatne a za chlamydie nie placilam w MZ. Ale musiałabym sprawdzic w papierach.
Jeśli jest darmowe to rejestratorkę...!!!!:angry:
 
reklama
Właśnie wiem że chlamydia jest za free. Tylko czy trójca tez jest darmowa?
Oświećcie mnie czy embrioglue jest darmowe w rządówce? Bo kiedyś mi się o oczy obiło że ktoś pisał że tak. To czy teraz przy transferze by mi sie to należało za free?
 
Madziulka - tak jak dziewczyny mówią - na razie się nie poddawaj, bardzo możliwe, że to jeszcze nic nie znaczy.

dorotav - super wieści :-) oby te dwa szkraby już z Tobą zostały! :tak:

trzymamy kciuki za jutrzejsze dziewczyny!

MARZEC


25: sykatynka - wizyta kontrolna
25: kate_p7 - pierwsze podglądanie pięknego pęcherzyka :)

26: GizaS - badania prenatalne
26: agulla84 - wizyta kontrolna
26: dariaa16 - kolejna wizyta
28 lub 31: Olusia - się rozpakowuje!
30: szkrabek - beta


Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

07: Madziulka Rz - wizyta kontrolna
07: kikifish87 - wizyta kontrolna

Yplocka1 - udany criotransfer
Annemarie - początek stymulacji

MAJ

Hess - criotransfer
andromeda5 - criotransfer
blueskye - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Dorotka kciuki za czlowieki:-) niech sobie robią wygodny domek na 9 miesięcy:-p

szkrabek ja mam jeszcze wizytę pęcherzykową jutro, mam nadzieje zobaczyć pęcherzyk w odpowiednim miejscu i zarodek :zawstydzona/y:...
 
Ostatnia edycja:
dorota- acard a fragmin itp maja 2 rozne działania.wiec nic ci nie da wziecie wiekszej dawki acardu jezeli nie bedziesz brała fragminu. a nie masz czasem uczulenia na srodek odkażający??

madziulka- kochana tu juz nie jeden przykład plamien byl a dzidzia miała sie dobrze. zrob bete i wierz w kropka.

szkrabek- moge tez prosic do wpisania do kalendarza rowniez na 7.04,
 
Ostatnia edycja:
kiki, odkażam zwykłym spirytusem salicylowym cały czas tym samym, całą stymulację nim robiłam i nic nie wyszło więc to na pewno nie środek odkażający.
 
reklama
Dorotav oby dni do wysokiej bety minely jak najszybciej :) Co do heparyny to nie znam sie dokladnie ale mi doktorek tlumaczyl, ze clexane i acard dzialaja inaczej i nie ma co ich porownywac.

Madziulka jak bedzie zywa, jasno-czerwona krew to jedz na IP, ja tak zrobilam i uratowalam moja fasolke :)

Yplocka ustawiaj sie w kolejke bo juz najwyzszy czas na Ciebie :)

Tola podobno embrioglue jest w rzadowce za free, niedawno wyszlo to na jaw wlasnie i pary skladaja wnioski o zwrot kasy. To samo z zadrapaniem endo.
 
Do góry