reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobito, jakie zapóźno, przecież chodzi o to żeby wiedzieć tylko kiedy owulacja była. Ja tam do gina chodzę 11-13 dc i później codziennie monitoring, czy pęcherzyk pękl. Więc w poniedziałek masz 12 dc, leć od razu do gina na usg i codziennie monitoring i za tydzień juz będziesz po kolejnym transferze:)
 
reklama
Naprawdę? Nie wiedziałam, zapytam lekarza w poniedziałek czy możemy robić już teraz:-) No dobra, lecę pod prysznic, bo niedługo obiad, więc wypada się podnieść z łóżka, odezwę się wieczorkiem, buziaki:-)
 
Ja dziś wieczorkiem będę nieobecna gdyż mam randkę z moim mężulkiem, lecimy do kina na jakieś żarełko. Może później jakieś mizianko????:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
welcome back Natka

odpoczywaj szczesciaro i nie mysl o niczym....bawcie sie dobrze

Ewelinka - dobry pomysl z tym prywatnym ginem. Niech Ci skana zrobi i daj znac wieczorem
 
faktycznie cos cicho dzis!
dziewczyny, zdycham powoli. brzuch mi rozdelo jak w czwartym miesiacy, jajniki mnie bola i nie moge oddychac!!!
lolitka myslisz, ze to moze tak na @ czy hiper mi wrocilo (czy to w ogole mozliwe, jak juz przeszlo). chlam mleko i wode, ale nic nie pomaga! ratunku!
 
kochana

jesli bedziesz miala problem z oddychaniem natychmiast dzwon do lekarza jutro rano. pij wode, mleka nie....

z tego co piszesz - typowe objawy hiper, ale niedobrze ze masz z tym oddychaniem. ciezszy przypadek

mowilam ze hiper sie pojawia pozniej, a nie po transferze....tyle ze mnie nie sluchasz

bardzo Ci ciezko z oddychaniem nadal?
 
dzwonilam do szpitala, bo siedze sama w domu i troche sie wystraszylam. pielegniarka (bo w anglii u lekarza to sie niemal trzeba umawiac jak na audiencje) kazala pic tluste mleko i wode. to pije, tylko jak pije to musze siku, wiec musze wstac i dojsc do lazienki, a jak wstaje i ide to sie dusze i tak w kolko od paru godzin. myslalam, ze jak objawy hiper przeszly to nie wroca.
 
reklama
powiedzialas o trudnosci w oddychaniu? jesli Ci nie przejdzie to jutra, musisz jechac do szpitala. woda moze sie zbierac nie tylko w brzuchu, ale tez plucach, dlatego pojawiaja sie trudnosci w oddychaniu... mam nadzieje ze przejdzie,....ale jesli nie musza ci wode sciagnac....

nawet jesli zaczniesz sie dzisiaj gorzej czuc, zwlaszcza jesli o te oddychanie chodzi - dzwon do szpitala i nalegaj by cie przyjeli


pilas ta wode non stop od transferu?
 
Do góry