reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spoko, umówiłam się do gina na poniedziałek. chce żeby mi to wszytsko wyjaśnił, bo już sama nie wiem - jest ciąża czy jej nie ma:) @ mnie nie opuszcza.
Acha, dziewczynki słyszałyście może że hcg robi się tylko na czczo?

Kahaaa, kochaniutka a u ciebie jak samopoczucie, jak fasoleczki się miewają? Dlaczego ciężko pracujesz, nie wolno - odpoczywaj. Książeczkę poczytaj, telewizkę pooglądaj ale od roboty trzymaj się z daleka:) My masz teraz leżeć i odpoczywać. Zrozumiano?????:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czółko pszczółki:-) Z urlopu piszę, dopiero teraz, bo cały wczorajszy wieczór zajęło mi nadrobienie zaległości. Ewelinka, nie wiem co mam powiedzieć, normalnie takich przygód jak Ty to chyba jeszcze nikt nie miał:-))) Może powinnaś lekarza zmienić jak ciąży nie widzi?:-) A tak na poważnie, to kiedy będziesz coś wiedziała??? Umieram z ciekawości, a jak mężowi opowiedziałam co Cię spotkało to uwierzyć nie mógł.
Lolitka, gratulacje, a co to był za egzamin???
Kahaaaaaaaaaaaa? Kiedy test? Mam nadzieję, że osób nie pomyliłam, tyle nas tu, kati, kahaa itd.............
 
Natka, ja do końca sama w to nie wierzę, w poniedziałek mam wizytę u gina tak więc mam nadzieję, że coś sie już wyjaśni. Chociaż wszytsko możliwe, wczoraj też miałam i co z tego wynikło - nic:) Zobaczę po wynikach hcg z jutra i z poniedziałku, w razie czego polecę do mojego prywatnego ginekologa w poniedziałek wieczorem, może on coś wymyśli, i powie o co chodzi z tym hcg, @ i całą resztą.

Ale natka powiedz jak urlopik? Śniegu dużo - bo Wawie od wczoraj tak pada, że istna masakra:) Pozdrowionka dla ciebie i mężulka:) Zresztą dla wszystkim babyboomowych mamusiek i tatuśków wielkie uściski i buziaki.

Nie pomyliłaś, Kahaaaa i Aga są po transferze - chyba będzie już jakieś 7 dni?????? Co dziewczynki?
 
o natka, fajnie, jak tam na nartach, sniegu duzo?
ewelina musze pracowac, bo ktos musi na chleb dla fasolek zarobic, takie zycie! a ty sie trzymaj do tego poniedzialku i daj nam znac, bo chyba wszystkie umieramy z ciekawosci!
brzuch mnie boli przedokresowo :-(i cycki!

Nie pomyliłaś, Kahaaaa i Aga są po transferze - chyba będzie już jakieś 7 dni?????? Co dziewczynki?
ja 8 a aga 4, bo ona miala blastki! fuksiara! i sie do tego nie odzywa i nie wiemy jak jej eskimoski! malpiszon po prostu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj śniegu dużo, my we Wiśle:-), na nartach niedużo pośmigałam, bo byłam uprzejma latać w drodze na urlop bez kurtki i tak mnie przewiało, że chyba i plecy i jajniory i wsio se przeziębiłam i tak cierpię w bólu od soboty:-( Poszłam na basenik do cieplutkiej wanienki z bąbelkami, bo myślałam, że to pomoże, ale gorzej jest tylko. Jutro wieczorem lecę do internisty, bo mnie te plecy wykończą, a w poniedziałek na 8 do gina, żeby powiedział co dalej robimy.
 
o natka, fajnie, jak tam na nartach, sniegu duzo?
ewelina musze pracowac, bo ktos musi na chleb dla fasolek zarobic, takie zycie! a ty sie trzymaj do tego poniedzialku i daj nam znac, bo chyba wszystkie umieramy z ciekawosci!
brzuch mnie boli przedokresowo :-(i cycki!


Przedciążowo boli tak samo, tak mówi mój ginek, cycki też bolą:-) Ja już nie pamiętam, bo to dawno temu było i stara jestem:-), ale jak dzwoniłam przed swoim testem do ginka i mówiłam, że okres będzie bo boli, to powiedział, że może boleć, bo jest ciąża, więc nie marudź jak ja :-) Dobrze będzie:-)
 
reklama
Jasne, że mam monopol na marudzenie !!!:-) No jak przeżyją odmrażanie to tylko transfer, tyle, że ja znowu tylko z jednym chciałabym próbować. Z tego co zrozumiałam mojego lekarza to w następnym cyklu, teraz jestem już w 9dc, więc za późno jest, zresztą on też na nartach...
 
Do góry