reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To sie ciesz ze wyszla cienka kreska ja na.poczatku tez mialam takie bladziochy . Za dwa dni powinna byc juz mocniejsza . A przyrost bety sprawdza sie tez co 2 dni
 
reklama
Calineczkaa - Właśnie odczytałam Twoją priv wiadomość. Tak jak Ci pisałam każdy objaw jak i żaden objaw może świadczyć zarówno o porażce jak i wygranej. Widzisz nic nie czułaś a jest zwycięstwo. Bardzo się cieszę , kciuki za przyrost prawidłowy. Test sikany olej bo różnie z nimi jest. Raz jeszcze gratuluję. :-)

Fusun - Kochana trzymam kciuki , mam nadzieję że Twoja intuicja się myli . Na pewno tak jest bo jest jeszcze relanium nafaszerowana hahaha
 
Calinka - cudownie! Bardzo się cieszę! Teraz w inviktowej kolejce daria, potem Kate, potem chyba ja no i nasza ciążowa grupkę zwienczy Hess :)
 
Calineczka mówiłam że mamy sfiksowane głowy i doszukujemy się objawów ciąży i jej brak, doszukujemy się objawów @ i jest ciąża:tak:gratuluję. Mój teścior przy becie 1900 też wyszedł slaby a czułośc niby 10:confused: zapewne to jeszcze nie poranny pierwszy mocz. Teraz kciuki za prawdiłdowy przyrost
DorotaMi super że jest piękna komóreczka:tak:dr mi opowiadał kiedyś jak kobieta w trakcie stymulacji miała tylko jeden pęcherzyk a reszta nie chciała drgnąc, mieli przerwac stymulację, ale pobrali tą komorkę, zapłodnili, podali i jest piękna ciąża. Czego i Tobie życzę:tak:

Fusun a Ty kiedy robisz betę, mam nadzieję że Ciebie też pozytywnie zaskoczy:sorry2:
Ewciahcg jakoś dawno się nie odzywałaś? wszytsko w porządku? jak się czujesz?
Sham wyleczona? pozbyłaś się przeziębienia, gotowa do nowej rundy?

A ja już się spinam na myśl o jutrzejszej wizycie, odliczałam dni i nie mogłam się doczekać a teraz lęki mnie dopadają:-(Za tydzień we wtorek też mam usg ale juz u miejscowego lekarza. Muszę podzwonić po stomatolożkach i popytać się o terminy i znieczulenie bezpieczne dla mnie i dzieka.
 
A ja poproszę o zmianę w kalendarzu - zapisanie na środę 25 lutego na przygotowanie do transferu :) (@ rozkręciła się dzisiaj, więc musiałam przesunąć wizytę)
A sam transfer najprawdopodobniej będzie 17 marca :)
W sobotę byłam na wizycie u Kunickiego i naprawdę, tak jak napisałam w sobotę - niebo a ziemia. Zainteresował się wszystkimi badaniami, cierpliwie wypytał o wszystkie leki i suplementy, jakie biorę, nawet chyba po raz pierwszy usłyszałam od lekarza "przykro mi", kiedy opowiedziałam mu, jak skończył się pierwszy transfer (nie usłyszałam tego nawet od Pałki, kiedy wykrył, że serduszko nie bije).
No i najważniejsze - sam zaproponował przepisanie sterydu na obniżenie nk :) co prawda nie demonizował tego, powiedział, że nk mogą się podwyższać z różnych przyczyn, ale dla bezpieczeństwa będzie steryd.
Jedyna moja obawa to to, że nie za bardzo wydawał się chętny do przepisania heparyny, ale może go jeszcze namówię :)
 
calina gratulacje:-) teraz co dwa dni rób do 10dpt żeby sprawdzić czy dobrze przyrasta, a myślę że bedzie bo beta bardzo ładna i dwucyfrowa:-) okoła 1000 masz wizytę pęcherzykową więc jeszcze parę dni a będziesz podglądać kropka.

sykatynka super, że dostałaś encorton, teraz musi być tylko dobrze. A z tą heparyną próbuj, może się uda;-)

Dorotav co tam u Ciebie?

DorotaMie jak tam po punkcji?
 
reklama
dariaa16 trzymam kciuki za zarodeczki:tak:

DorotaMie nie doczytałam super wieści, trzymam kciuki za seksik na szkielku;-)

Skoro już jesteśmy po dobrych wieściach, wrzucam kalendarz na jutro, widać że tydzień dobrych wieści się zaczął:-p OBY oby kochane, bo trochę szczęścia starym wyjadaczkom by się przydało:-p

LUTY

24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
24: GizaS - wizyta serduszkowa
24: andromeda5 - udany transfer
24: KATE23 - udany criotransfer


25: Fusun - wysoka beta!
25: dariaa16 - udany transfer
25: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
25: calineczkaa - druga wysoka beta!
27: Olusia - podglądanie maluszków
27: calineczkaa - trzecia wysoka beta!
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC


01: .szkrabek - początek stymulacji
05: Hess - początek stymulacji
17: sykatynka - udany criotransfer
28: Olusia - się rozpakowuje!

Dorotav - początek stymulacji
Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Do góry