reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc Dziewczyny,
Super jest Wasze forum, wzajemnie sobie pomagacie, wspieracie się więc postanowiłam i ja do Was dołączyć
Jestem tu nowa więc może powiem coś krótko o sobie: o zajście w ciąże staram się od 2,5 roku. W styczniu zdecydowałam się na Invicte w Wawie i zostałam zakwalifikowana do programu rządowego. Ovulastan brałam od 27stycznia, w 16 dniu zaczęłam brać gonapeptyl. 26.02 mam 1DS. W piątek dostałam @ i się zastanawiam czy 1DS w 7dniu cyklu to nie za późno czy może dzień cyklu przy stymulacji nie ma większego znaczenia? Z tego co czytałam to większość dziewczyn zaczyna zastrzyki stymulujące wzrost pęcherzyków w 2 lub w 3dc.
Calineczka czy Ty w październiku nie miałaś podobnej stymulacji i też od około 7ego dnia cyklu menopur?
 
reklama
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa więc możekrótko napisze coś o sobie.
Staram się zajść w ciąze od 2,5 roku. W styczniu trafiłam do Invicty w Wawie i zostałam zakwalifikowana do programy rządowego.Ide długim protokołem. 27.01 zaczęłam brać ovulastan, od 16dc gonapeptyl co drugi dzień. 26.02 mam 1DS. W piątek dostałam @ i zastanawiam się czy 1DS w 7dc to nie za późno czy może dzień cyklu nie ma większego znaczenia przy stumulacji? Z tego co czytałam to większość dziewczyn zaczyna stymulacje wzrostu pęcherzyków około 2,3 dc. Calineczkaa czy Ty nie miałaś podobnej stymulacji w październiku i menopur zaczęłaś brać też koło 7ego dc?
A tak w ogóle to super że tu jesteście, wzajemnie się wspieracie, pomagacie. Nikt nas tak nie zrozumie jak druga osoba borykająca się z tymi samymi problemami.
 
reklama
witam was wszystkie:* poczytywałam forum przez caly weekend ale malo sie udzielalam bo po punkcji bylam bez sil brzuch mnie bolal strasznie najgorzej przy siadaniu...dzis niestety do pracy i chyba o 15 zadzwonie do kliniki i zapytam o moje komoreczki...chociaz strasznie sie boje ;/ poewiedzcie mi keidy bierze sie relanium w dniu transferu???
Calineczka 3mam kciuki za Ciebie!!!!
DorotaMie napewno wszystko bedzie okej twoja jedna wspaniala komoreczka zostanie juz na cale 9 miesiecy :)!
 
Do góry