reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć!

@jolka - masz tam 5 barkodów, przyklej jeden na probówce ze śliną, pozostałe możesz na tych 2 papierach, a resztę sobie ostaw.
Zauważ, że właściwe cyferki są od końca, bo te na początku są porządkowe 10, 20, 30.....
I nie zapomnij podpisać zlecenia na odwrocie!!!!

@KATE, celinka - P O W O D Z E N I A !!!!!

@kate_p7 - na Ciebie zawsze można liczyć, Ty jesteś dla mnie alfą i omegą. Trzymam kciuki, coby się Twoje rachunki zgadzały :-)

@annemarie - ewcia_hcg też tak miała jak Ty, ale beta chyba była wyższa, fakt. Pierwsze koty za płoty, tutaj dziewczyny wszystko zdiagnozują, za następnym razem będziesz ginowi na ręce patrzeć i już będzie dobrze!:-)
Mój Cousin, na taki stan rzeczy jak piszesz mawia że jest 'męskoorganowo'. Opisuje sedno sprawy, a pełna qultura :-)

No i proszę się nad Mężami nie pastwić, oni na pewno stresa mają. W imię męskiej solidarności proszę!!! :-p

ale ja tam pomiedzy" chu.....wo" pare kropek wstawilam,co by sie nie wyrazac :-):-):-) a to "meskoorganowo" to takie zniewiesciale, nie ma sily bicia:-)
 
reklama
Fusun dobrze, ze masz malo czasu na rozmyslanie, szybciej zleca dni do wysokiej bety :)

No i właśnie druga część posta była o tym, że nie czuję się w ciąży niestety. I nie chodzi mi o jakieś objawy fizyczne bo wiadomo, że to za wcześnie. Ale byłam w ciąży dwa razy i dwa razy nie zawiodła mnie intuicja. Ja po prostu wiedziałam, że jestem w ciąży gdy było jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek testy. Ta intuicja mnie nie zawiodła przy obu ciążach, jak i wtedy gdy podchodziłam do transferów w Invimedzie i zwyczajnie wiedziałam, że się nie udało. I teraz właśnie tak czuje - że się nie udało. Jutro 4 dpt robię weryfikację. Wiem, że jakaś beta powinna wyjść. Jakakolwiek wyższa niż znienawidzone 0,1. Jak nie wyjdzie to doopa ..
 
Fusun- pierwsze słysze że beta ma wyjśc jutro !!w 4 dniu
Najgorsza jest niepewność, zaciskam kciuki aby tym razym intuicja Cie zwiodła i ogromu spokoju

Calineczka jutro czekam nan Twoją bętę, palce nawet u nóg zaciśniete

Hess jutro już do pracy??
 
Fusun intuicja intuicja ale 4 dpt to chyba beta moze jeszcze byc 0,1 mimo powodzenia, zwlaszcza przy 1 zarodku.

Sama nie wiem... Był dobrej jakości. Powinien być zagnieżdżony od wczoraj. Tak mi się wydaję było z dziewczynkami. Zarodki były takie same, a betę wtedy robiłam w 3 dpt i już była 1,7. Teraz zarodek jest jeden, ale beta robiona dzień później.... No nie wiem... Wiem, że stracę nadzieję jak jutro zobaczę 0,1
 
Hej, Dziewczyny i Lookatorze :cool:

Czytam i czytam i czytam… i widzę mnóstwo trudnych nazw, znaczków, literek, których nie rozumiem :) Dziewczyny, jesteście super obeznane w temacie i doświadczone. Nie mam pojęcia co to wysoka beta na przykład. Mam sporo przed sobą z tego wniosek :)

@andromeda5 dziękuję!!!!!

@Funsun może po prostu boisz się już chcieć? intuicja to bardzo subtelny organ, czasem daje się przygłuszyć lękom

@kate_p7 ależ masz bosko…. rany!!! :) 24 + 15 = 39 antralnych !!!! aaaaa! to wogóle możliwe??? TY SZCZĘŚCIARO!!!!!!! ja mam 3 albo 6 na ogół

:-)Dziękuję za życzenia powodzenia jutro. Jest gotowe do wystrzału jedno jajeczko, drugie nie urosło. Jutro punkcja i IMSI na cyklu naturalnym. Oby było w pęcherzyku jajeczko, oby dobrze włożyli plemniczka i oby ta para się sobie spodobała, co zaowocowałoby wspaniałym zarodkiem. Czyli otwieram się na łańcuszek kilku cudów. O implantację nie martwię się, wiem że tu będzie wszystko ok. Żeby tylko dojść do tego etapu.

Trzymam kciukasy za Was wszystkie dziewczyny. Obecne i przyszłe mamusie. Może czasem warto odłożyć na półkę wszystkie badania, parametry, wskaźniki – tak na chwilkę – usiąść w ciszy wygodnie, zapalić świece, włączyć jakąś magiczną mantrę, poodychać głęboko i z całego serca zaprosić dzidziusia na świat. Każdą komórką swojego ciała poczuć dla maleństwa miejsce w przestrzeni. Tak dziś zasnę.
<3
 
Ostatnia edycja:
Fusun ale z dziewczynkami chyba mialas swiezy transfer wiec to mogl byc efekt ovitrelle.

Tak, brałam Choragon. Ale bete robiłam 11 dni po zastrzyku, a jutro będzie 12 dzień. Nie utrzymuje się tak długo. A zresztą nie ma co snuć domysłów. Jestem chora na punkcie posiadania dziecka. Tak bardzo chcę i panicznie, niewyobrażalnie boję się porażki. Ale jak ma się nie udać to niech się nie uda na początku, a nie potem... Po stokroć wolę zerową betę niż ból po stracie.
 
z ta betą to chyba różnie bywa, zależy kiedy zarodek się zagnieżdża, mi przy moim Aniołku wyszła już pod 3 dniach ponad 5, przy drugim criotransferze 5,5, ale po 7 dniach od transferu (rosła do 10 dnia tylko:-(). Tak więc Fusun nawet jeśli jutro wyjdzie niska wcale nie musi to oznaczać niepowodzenia.

DorotaMie dziś się jeszcze podenerwuje, ale od jutra już stosuje Twój pomysł na relaks:-)
 
reklama
Fusun rozumiem Cie doskonale. Co prawda niewyobrazalna jest dla mnie Twoja strata ale pamietam jak w 5 tc trafilam do szpitala z mega krwawieniem i bylam przekonana, ze juz po wszystkim w glowie mialam jedna mysl wlasnie, ze wolalabym nie zobaczyc pozytywnej bety niz przezywac to co wtedy :(
 
Do góry