reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Wytrwałości calineczka,jeszcze trochę i pewnie same dobre wieści będą:-)
Ja czekam juz doc. w poczekalni,dziś się pewnie dowiem kiedy transfer... No i ile zarodków,i tym się trochę martwię,bo chciałabym 1... Cóż niedługo się dowiem :-)
 
reklama
No ale, nie mogą wymusić dwóch, jak chcesz jeden zarodek. Nie bardzo rozumiem.
Ja to nie wiem, ale już chyba nie zadzwonią.
 
Agulla, taka odważna to ja byłam poprzednim razem:-)
Teraz się stracham. Żyłam w niepewności te parę dni, więc kilka godz chyba wytrzymam:rofl2:
 
Wcześniej jak dzwoniłam i prosiłam o telefony w sprawie zarodków, to zazwyczaj labo oddzwania ok. 14, na tą godz umawiane są kontakty telefoniczne.
 
Asia, mi kiedyś Endo powiedział że właśnie 1 kropla vigantolu to 500 jednostek.... Więc cytuję Endo ale ręki sobie za to odciąć nie dam :)
 
reklama
Do góry