reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wytrwałości calineczka,jeszcze trochę i pewnie same dobre wieści będą:-)
Ja czekam juz doc. w poczekalni,dziś się pewnie dowiem kiedy transfer... No i ile zarodków,i tym się trochę martwię,bo chciałabym 1... Cóż niedługo się dowiem :-)
 
reklama
No ale, nie mogą wymusić dwóch, jak chcesz jeden zarodek. Nie bardzo rozumiem.
Ja to nie wiem, ale już chyba nie zadzwonią.
 
Agulla, taka odważna to ja byłam poprzednim razem:-)
Teraz się stracham. Żyłam w niepewności te parę dni, więc kilka godz chyba wytrzymam:rofl2:
 
Wcześniej jak dzwoniłam i prosiłam o telefony w sprawie zarodków, to zazwyczaj labo oddzwania ok. 14, na tą godz umawiane są kontakty telefoniczne.
 
Asia, mi kiedyś Endo powiedział że właśnie 1 kropla vigantolu to 500 jednostek.... Więc cytuję Endo ale ręki sobie za to odciąć nie dam :)
 
reklama
Do góry