reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
calineczkaa kiuki zaciśnięte za dobre wiaodmości
daria a jak się czujesz?? tak w przybliżeniu kiedy pick up??
czuję się dobrze czasem coś zakluje U glowa pobolewa po zzatzastrzykach
We wtorek mam kontrolę ogólnie po 1200 jednostkach menopurU i 16 zastrzykach gonapeptylu ... I to będzie mój 14dc więc Nie wiem kiedy pipick up???? Czy dalej dostanę menopur? Chyba nie?
 
dariaa16 - czy dostaniesz Menopur czy nie to zależy co będzie widać na usg i jak tam Twój estriadol i progesteron. Ale na pewno będzie wszystko ok :) Ja to za bardzo nie znam się na "krótkich" stymulacjach, bo mnie lekarz ciągnął przez 23 dni i Menopuru wzięłam tyle, że chyba do dziś mi w żyłach płynie, hehe.
 
dariaa16 - czy dostaniesz Menopur czy nie to zależy co będzie widać na usg i jak tam Twój estriadol i progesteron. Ale na pewno będzie wszystko ok :) Ja to za bardzo nie znam się na "krótkich" stymulacjach, bo mnie lekarz ciągnął przez 23 dni i Menopuru wzięłam tyle, że chyba do dziś mi w żyłach płynie, hehe.
Właśnie ja tez idę długim protokołem i ...:) mam nadzieję ze tym razem jest jakąś reakcją czyli teraz we wtorek wyniki estradiolu i progesteronu powinny być wysokie tak?
 
Kikifish kochana trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, najważniejsze że z kropkiem jest ok. Dbaj o siebie.
Calineczkaa wcale się nie dziwię że jesteś klebkiem nerwów. To czekanie jest najgorsze. Ale musi być dobrze. Kciuki za twoje dzieci zacisniete.
GizaS kochana jak się czujesz? Kropek nie daje ci w kość?

Ja odkąd skończyłam 7 tydzień to mnie zalewają mdłości. Rano się z nimi budze i wieczorem zasypiam. Tylko bułka sama nie powoduje mdłości. Dziewczyny a jak ze spaniem? Bo ja normalnie jak się nie położę w ciągu dnia to jestem nie do życia.
 
bunieczek29 gratuluje 7tc i zapraszam na ciężarówki tam będziesz mogła spokojnie podzielić się swoimi mdłościami i oczywiście innymi objawami ciążowymi. Dziewczyny na pewno poradzą jak temu zaradzić.

Kciuksay za dzisiejsze wizyty:-)

Hess
co ma być?? stymulacja od teraz! :-)

LUTY

16: Hess - początek wyciszania
16: Olusia - podglądanie maluszków


17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
17: calineczkaa - udany transfer
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
24: GizaS - wizyta serduszkowa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
.szkrabek - początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
Bunieczek masz te same objawy co ja mialam na poczatku.. zmeczenie, sennosc i mega mdlosci... jadlam kaszki albo bulke z maslem, nic innego mi nie wchodzilo i nie dalam rady jesc..
 
reklama
Do góry