reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
calineczka współczuję Ci tego oczekiwania:-( ja ostatnio sama pierwsza zadzwoniłam,chcieli mnie juz umawiać na rozmowę telefoniczna z lab. embriologicznym i nagle spostrzegli ze lab. juz samo taka rozmowę zarejestrowało ze mną, dwie godz. czekania były koszmarem. Na szczęście mieli dość dobra wiadomość do przekazania. Trzymaj się calineczkaa Kochana!!! Oby wieści byly po Twojej myśli!!!
 
Kiki - trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, dobrze, że z maluchem wszystko ok.

Calineczka - będzie ok, jak zadzwonią to tylko po to by powiedzieć, że transfer będzie i ze rodzeństwo jeszcze czeka :)
 
Dzięki Andromeda, rozumiesz mnie doskonale!!!!!U Nas w klinice podają blastocysty, więc też zarodek musi przeżyć i się rozwijać te kilka dób.
A mój wynik pierwszej stymulacji, nie był rewelacyjny, stąd większy mój niepokój, aby nie było powtórki:no:
No cóż, jutro wszystko się wyjaśni:happy2:
 
Daria to Twoj 10 d.c. i dopiero 3 dawki menopuru? przepraszam ze dopytuje ale ja mam od pierwszego dnia cyklu a wlasciwie od drugiego menopur

Witam Sham Nie miałam dostępu do Internetu, ja idę długim protokołem i od 15dc miałam gonapeptyl w miedzy czasie po odstąpieniu anty dostałam okresu i wizytę miałam w 7dC I wtedy dostałaM menopur i gonapeptyl do 14dc... (1200j) dziś przyjmuje kolejne 150j jest to mój 6 zastrzyk... A ja nadal plamię,lekarz powiedział żeby się nieprzejmowac jak dzwonil ale jakoś mnie to martwi i widzę że Wy macie wcześniej menopur...
 
Kiki, wracaj do zdrówka i do domku jak najszybciej!

Calineczka, cały zespół dziewczyn trzyma kciuki, nie może być źle!!! :-D

A u mnie właśnie przyszła @. Oby do 1 marca, do stymalacji... czas się jakoś tak dziwnie zaczął slimaczyć...
 
reklama
Do góry