reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

HESS MASZ JUTRO ZE MNĄ ZACZĄĆ!!
JESTEM JAK JEHOWI NIE PRZYJMUJĘ ODMOWY!!!:-D

Olusia spokojnej i nudnej wizyty;-)
GizaS Dżizas:-p jakoś Cię mało w kalendarzu:confused:

kikifish mamy wizytę tego samego dnia, żebyście (ty i kropek) przynieśli mi szczęście:-p trzymam kciuki za kropka bo to będzie następny big day, zawału dostaniesz przed rozwiązaniem przez te podglądanka:-D


LUTY


16: Hess - początek wyciszania
16: Olusia - podglądanie maluszków


17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
17: calineczkaa - udany transfer
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
.szkrabek - początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki wszystkim za rady! Olej lniany mam, śliwki suszone mam - dziś będę próbować chyba wszytskiego na raz. Ogórki kiszone z mlekiem... to w ostateczności - hihihihi ;-)

Calineczka, nie przejmuj się - Twoja psyche wariuje i stąd ten sen. Zwykle jest tak, że sny są przeciwieństwem realnego świata ;-) więc na pewno będzie dobrze!
Jak się stresujesz to snach wyjdzie najgorszy scenariusz - zawsze tak jest - czy to przed ślubem (sny o czarnych sukniach, bądź braku gości), czy przed porodem - tu specjalnie nie podaje przykładów, czy przed ważnym egzaminem... dziś mężuś niech zrobi masażyk np. stóp. Zrealaksuj się i odpręż, zrób coś miłego dla siebie. A jutro okaże się, że masz śliczne zarodeczki i transeferek zaraz :-) tego Ci bardzo mocno życzę!

Annemarie - ja niestety jeszcze zielona w tych tematach, więc ciężko mi się wypowiadać skąd ta druga kreska - ale ja bym jutro na betę poszła, bo ta niepewność by mnie zeżarła. Oczywiście życzę byś była w ciąży i mocno kciuki już mam zaciśnięte! :-)

Szkrabek-polecam Ci rumianek do picia,tez pomaga.Nie polecam Ci tego wszystkiego razem bo nie wyjdziesz z kibelka:sorry:
 
Szkrabek ja po metformaxie mialam przeczyszczenia, spadlam z wagi i to sporo ale pol dnia w dzien w dzien w wc...

Calineczka wszystko bedzie dobrze, nie martw sie ;-)

Annemarie trzymam kciuki za pozytywny test i bete! ;-)
 
Kate mam usg serduszkowe 24 lutego, a jutro dzwonię i umawiam się na wizytę już do lekarza prowadzącego ciąże w Częstochowie:sorry2:bo w Gyncentrum mam tylko usg a przydałby się jakieś badania już zrobić więc w przyszłym tygodniu będą zapewne dwie wizyty

Lokator możesz dokupić dla siębie i Ż DHEA i konezym Q10. Nie zaszkodzi a może pomóc:tak:koenzym nawet dla urody korzystny:-p

Szkrabek ja też mam ostatnio ten problem, po dostawieniu porannej kawy mój organizm się pogubił:dry:ale staram sie dużo pić wody i jem płatki owsiane
 
Hej dziewczyny muszę się wyżalić! Byliśmy tego 12 na rejestracyjnej, wszystko pięknie, 100 podpisów, instrukcja dawania zastrzyków(i tak tego sama nie zrobię :no: ) recepta, od razu do apteki, kierunek dom. W domu święto, na następny dzień plan: kolacja, kino. Przed wyjściem telefon z kliniki: "w Państwa dokumentach brakuje zaświadczenia od lekarza o roku leczenia. Proszę w przyszłym tyg dosłać." Dodam że mąż na pierwszej wizycie 2razy pytał profesorka czy będzie potrzebne. Szybko tel do rejestracji gina i info że niestety ale dr zaczął od dziś urlop! Będzie 23 to wypisze.Ja zawał, dzwonię do kliniki że dopiero 23mogę dosłać. Masakra, czyli jeszcze mogą nas wykopać z programu za to że niedoinformowani nas!? Mam nadzieję że lepiej im wychodzi in vitro niż robota papierkowa!
 
Kozakowa
Wydaje mi sie ze nie powinni wykluczyc Cie z programu poprostu wszystko sie przedluzy bo musisz doniesc zaswiadczenie od lekarza dopiero oni wysla do mz i bedziesz czekala na odpowiedz .
 
reklama
kurczę już leki wykupione, mam nadzieję że do początku marca zdążą to załatwić bo wtedy @ i zaczynami. Swoją drogą są niepoważni, bo rejestracyjną miałam w 4dc i prof mówił że szkoda że wyniki nie doszły 2 dni wcześniej bo byśmy zaczynali. I wtedy co? miałabym przerwać stymulację, czy zapłacić?
 
Do góry