reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szkrabek, albo ogórki kiszone z mlekiem, od razu przeczyści;-)Może weź spróbuj śliwki suszone, one podobno pomagają.
Annemarie, ja też przyłączam się do gratulacji, NIEDOWIARKU:-D
A ja dziś miałam okropny sen, śniło mi się, że rozmawiałam z Panią z labo, i ona powiedziała, że żadna komórka się nie zapłodniła, a ja jej na to, że jak to, faszerowałam się jakimiś lekami, przestrzegałam diety, brałam witaminki, a to wszystko na darmo?I się poryczałam.....:-(
Ja nie wiem, jak zniosę jutrzejszy dzień, tak mi będzie przykro, jak nic z tego nie wyjdzie:-(
 
Annemarie: dwie kreski nie moga wyjsc po progesteronie. Bo zastrzyku na pekniecie pecherzykow tak, ale nie progesteronie.
 
dzięki wszystkim za rady! Olej lniany mam, śliwki suszone mam - dziś będę próbować chyba wszytskiego na raz. Ogórki kiszone z mlekiem... to w ostateczności - hihihihi ;-)

Calineczka, nie przejmuj się - Twoja psyche wariuje i stąd ten sen. Zwykle jest tak, że sny są przeciwieństwem realnego świata ;-) więc na pewno będzie dobrze!
Jak się stresujesz to snach wyjdzie najgorszy scenariusz - zawsze tak jest - czy to przed ślubem (sny o czarnych sukniach, bądź braku gości), czy przed porodem - tu specjalnie nie podaje przykładów, czy przed ważnym egzaminem... dziś mężuś niech zrobi masażyk np. stóp. Zrealaksuj się i odpręż, zrób coś miłego dla siebie. A jutro okaże się, że masz śliczne zarodeczki i transeferek zaraz :-) tego Ci bardzo mocno życzę!

Annemarie - ja niestety jeszcze zielona w tych tematach, więc ciężko mi się wypowiadać skąd ta druga kreska - ale ja bym jutro na betę poszła, bo ta niepewność by mnie zeżarła. Oczywiście życzę byś była w ciąży i mocno kciuki już mam zaciśnięte! :-)
 
Ostatnia edycja:
Szkrabku, dziękuję:-)
Poprzednio śniła mi się trzy razy ciąża, i nic z tego nie wyszło, więc może ten sen jest dobrym prognostykiem:-)
 
reklama
calineczkaa a ja o Ciebie i twoje zarodki jestem spokojna:tak: Chcesz faktów no to proszę: poprzednim razem była jedna ładna wczesna blastka, teraz brałaś mnóstwo suplementów, więc raczej będzie lepiej niż gorzej. Skromnie spodziewam się z 2-3 pięknych blastek, czyli 2-3 transfery przed tobą i któryś udany, taką ja widzę dla Ciebie przyszłość. ;-)

lolitka wysalam Ci PW parę dni temu, pewnie tyle roboty przy dwóch chłopakach że nawet nie zauważyłaś:-p
 
Do góry