reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tola32 nie mam zielonego pojęcia:-p nie miałam nigdy przyjemności być abrazjowana..bueheh ale jak będę to ty mi powiesz:-p

Dziewczyny czy któraś miała plamienia przed @ na ostatnich dwóch tabletkach antyków, okresu jeszcze nie mam ale te plamienia się zaczęły i nie wiem kurde czy nie powinnam wizyty przyspieszyć? bo jak to traktować? jak @?
 
reklama
Oj Daria, miłe jest to co mówisz;-)Czyżbyś była czarownicą?;-)Idę po relanium, bo już nie mogę tego stresu wytrzymać. Ja już nie wierzę w żadne znaki, przeczucia, sny, bo nic mi się za pierwszym razem nie sprawdziło. Więc teraz mam chłodne podejście:happy2:
Co byś chciała, aby po 3 dniu stymulacji jajniki Cię napitalały ostro?Przecież to niemożliwe, jajca trochę urosły, ale chyba nie na tyle, abyś czuła nie wiadomo co. Nie wsłu**** się tak w Twój organizm, bo zwariujesz:-)
haha czarwonica wlasnie :D cos wtym jest bo juz pare osob mi to powiedzialo bo czesto gesto moje przeczucie wygrywa :)! a u Ciebie bije ogromne przeczucie na plus:)!!!! i oczywiscie 3mam kciuki:)
a jesli chodzi o moje jajca to chcialabym zeby mnie co koliwek ciągneło i bolalo ;) a tu nic :/....co prawda wczoraj byl półmetek mojej dawki i jeszcze czeka mnie taka sama dzis jutro sobota i niedziela razem 1200j no i kontrola i zobaczymy co dalej mam nadzieje ze jajca beda jakiekolwiek nawet jedno ale wartosciowe ze tak powiem złote jajo :)!!! :-D
 
Lookator ja nawet czytałam że 12% ale poczekaj na dziewczyny które walczą z NK. Na pewno podpowiedzą Ci co nieco i wszystko już będzie dobrze:-). Ważne, że znaleźliście powód, oby to było to bo chyba łatwo obniżyć encortonem, są jeszcze wlewy itp....
 
yplocka lol to leczenie nie jest tanie:no: A dlaczego u niektórych te NK jest tak wysokie?
 
reklama
Gdzie te NK zrobić w Katowicach. 18go jestem w Katowicach. To bym zrobiła...
Jaki jest koszt? i ile sie czeka na wyniki?
 
Do góry