reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Calineczka ja miałam w prawej piersi torbiel po stymulacji najpierw do IUI a później do 1 IVF. Dostałam oznaczenie tej torbielki w opisie jako: BIRADS 3. Trochę się przestraszyłam... Lekarz kazał powtórzyć badanie za 3-6 miesięcy. Poszłam po 6 i po torbieli/guzku nie było już śladu, lekarka wymiętoliła mnie strasznie bo chciała być pewna na 100%. Więc Ty też powtórz za jakiś czas, ale jeśli znów będziesz się stymulowała to chyba powinnaś zrobić sobie dłuższą przerwę. U mnie usg pokazało to w marcu a we wrześniu byłam na powtórce więc też minęło kilka miesięcy od stymulacji bo chyba w tym tkwi sęk tych torbieli.
 
reklama
Kurczę, nie wiem, babki powiedziały, że nie robią, a już na fotelu siedziałam, jeszcze wolaly babkę z laboratorium i powiedziała, że od kiedy tam pracuje to w piątki nie robią.... Ale to już nieważne, w piątek byłam wściekła za stratę czasu, ale zrobiłam dzisiaj :)
 
Migotka, ja jestem w trakcie drugiej stymulacji. W sierpniu jej nie miałam, jestem pewna, że powstała po 1 stymulacji. Jak mi sie teraz nie uda, to zrobię dłuższą przerwę. Podobno robi sie biopsje torbieli, albo zostawia do obserwacji, ewentualnie piszą o tabletkach anty na te torbiele. Już sama nie wiem, co mam robić. Mam nadzieję, że sie wchlonie, jak organizm wróci do równowagi hormonalnej.
 
@Jo.M

W istocie - czekamy na wyniki badań. A poza tym pani psychiatra, którą pytałem jak się mam zachowywać, kazała mi na jakiś czas odpuścić temat. Chyba sykatynka też tak planuje?
Ż wybiera się za miesiąc na narty, także powinna trochę się wyciszyć :-)
A ty Jo.M nie szalej i w pracy na siebie dawej pozór :-)
Chciałbym być rzeczywiście prorokiem dobrej wieści, także POWODZENIA!
 
Ostatnia edycja:
Witam:) jeśli chodzi o utrogesan o który pytałam wczoraj kiki to fakt mam daleko ale mam znajomą która bez problemu wykupi mi receptę ponieważ mieszka w czechach:) dlatego tak dopytuje jeśli dr neuberg nie przepis ze to poproszę swojego ginekologa:) ale może nie Bedzie problemu:) a ja za Was wszystkie trzymam kciuki i za siebie tez;) będzie dobrze musi być bo jakby inaczej... ?:) właśnie oglądałam pytanie na śniadanie była poruszana sprawa pomyłki in vitro w klinice w Szczecinie wiecie kto był gościem :)? Dr palaszewski z invicty:) mało się wysilil Co do wyjaśnień widać stres trochę ale myślę ze ta para powinna walczyć o odszkodowanie....
 
Hello;-)
To napewno dziś obejrzę ten odcinek:-)
Dziś mój 6 dzień stymulacji, mam nadzieję, że w poniedziałek punkcja, czuję się ok, tylko spać mi się chce:-)
Bardzo się przejmuję tą torbielką, bo nie chcę jej mieć:crazy:
Mąż mnie wukrza, woli jechać do brata na urodziny w sobotę, niż mi zastrzyki robić, i tak wczoraj zrobilam sobie pierwszy zastrzyk:blink:
 
Witajcie.
Nie odzywam się, ale czytam. Czekam na drugą biopsje zarodków i PGD.
Pewnie nic z tego nie będzie i wszystko zacznę od początku.

Czy miałyście może badany 17 hydroksyprogesteron? Czy bierzecie może inofolik?
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry