reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, jak to jest z tymi torbielami na piersi.
Właśnie byłam na USG i mam na jednej piersi malutką torbiel 3 mm. Nie mam na jajniku, ale za to na piersi:crazy:
Coś się z tym robi, obserwuje?Lekarz powiedział, że do kontroli za rok.
Migotka, Ty chyba miałaś lub masz dwie torbielki?
 
Ja czułam się zawsze względnie dobrze-po ostatniej punkcji byłam na nogach 40 minut od położenia się na fotelu do zabiegu. Czasem trwało to dłużej ale nigdy nie narzekałam na bóle. Ale ja maiałm od 5 do 8 pęcherzyków i nigdy nie miałam hiperstymulacji. Brzuch to mnie bardziej boli po fragminie-zastrzyku przeciwazakrzepowym a może dokladniej to ujmę nie brzuch a powłoka brzuszna czy też skóra:-pjak robie sama sobie zastrzyk to siniak o średnicy 4 cm murowany a jak robi M to albo nie ma wcale albo jest kilkumilimetrowy:eek:

Dorota to za udane Spa i za pelny pakiet badań;-)dieta cud szpitalna gratis:tak:

A ja musze po punkcji jeszcze 2 godz lezec,takie przepisy.zobaczymy jutro:cool:
 
Sykatynka w invikcie pobieraja krew na subpopulacje w piatki bo ja robilam ale tylko do godz 11.

Kiki ciesze sie, ze masz mrozaczka, bedzie rodzenstwo dla kropka, ktorego juz nosisz pod sercem :)
 
Calineczka, nie znam się na torbieli, ale skoro lekarz powiedział, że za rok kontrola, to może sama się wchłonie. Ja mam 3 marca usg piersi, pierwszy raz w życiu.
 
Kasik, no właśnie babki powiedziały ze nie, odeslaly mnie, a byłam przed 9 nawet.... Zrobiłam dzisiaj, mam nadzieję że nic z nich nie wyjdzie :(
 
reklama
Do góry