reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lookator- wlasnie taki mam charakter. Ogólnie jestem pesymistka. Ale tego to życie mnie nauczylo

kate,hess- staram sie bardzo i chwilami wierze. Ale z tylu glowy siedzi A co do zajecia to go mam bo juz 2 tydz mam remont, fachowca i ciocie ktora dużo robi sprząta . Ja robię za kucharke. Gotuje obiady
 
reklama
Jo.m- kurcze najbardziej zaluje tego braku godzenia sie:) co do brzucha to połóż sie i może zażyj dodatkowa nospe. Ale pamiętasz ze mnie od 3 dpt bolal brzuch.:)

daria- jestem z Gyncentrum.ale mysle ze bez problemu wypiszą ci receptę. Jedynie czy oplaca sie tobie jeździć do Czech. Ja mam blisko bo z Rybnika jestem

gizas jak u ciebie kobieto? Odzywaj sie:)

sorry ze tak pisze ale pisze z telefonu
 
@kikifish - Tak sobie widzisz pomyślałem. Jak jeszcze jesteś zodiakalną Lwicą, Baranem albo Strzelcem - to już nie mam więcej pytań :-)
To nie jest pesymizm -to jest realizm i twarde stąpanie po niestabilnym podłożu, jakie oferuje nam życie. Ale są sytuacje, które wymagają zawierzenia się kolejom losu :-)

@Jo.M - autentycznie bardzo mocno chcę (i życzę), żeby to były te oznaki, na które długo czekałaś!
 
Ostatnia edycja:
GizaS, gratuluję przyrostu bety. Super, niech maluszek rośnie i dbajcie o siebie :-)
Kiki, będzie dobrze. Na pewno zobaczysz serduszko i szczęśliwa pochwalisz się nam na forum ;-). Ale rozumiem, że stres jest mimo wszystko. Bierz magnez i no spę to pomaga na skurcze i bóle brzucha:)
 
lookator - Cześć , oby Twoje słowa były prorocze jako naszego jedynego rodzynka;-). Jak tam u Was , czekacie dalej na wyniki badań ?

Kikifish - Wzięłam niedawno magnez i jak nie przejdzie to wezmę znowu nospę. No cóż. Wydaje mi się że bardziej mnie boli jak siedzę także wybiorę się na mały spacerek żeby dokrwić to i tamto ;-). Kiki będzie dobrze , jest ciałko żółte i już innej opcji nie przyjmuję do wiadomości. Trzymaj się i zajmij się gotowaniem a nie zamartwianiem. Jak Ci nie pomaga to jutro zrób obiad z 2 dań + deser dla zabicia czasu ha ha.
 
Jo.M mnie też ciągnęło, kuło i bolało w podbrzuszu 3 dpt;-)tak jak pisza dziewczyny weź no spę, ona Ci nie zaszkodzi a zminimalizuje skurcze, trzymam mocno kciuki za wysoką betę;-)

Ja już po wizycie, usg tak jak myślałam nie było bo za wczęśnie. Dr pogratulował mi jak tylko mnie zobaczył, Beta jak na 13 dpt była dobra, nie mówił żebym już badała, co do prg bez uwag i zmian bo nie ma plamień:confused2:a ja i tak od wczoraj dolożyłam luteinę podjęzykową:sorry:
Wizyta pęcherzykowa w przyszły czwartek. Tez mnie dziś brzuch boli, ciągnie, wzięłam nospę i jest ulga
Poprosiłam dr o tańszy progesteron i zaproponował luteinę 100. Myślałam że dał mi na 100% ale dostałam w aptece zryczałtowaną i zapłaciam za opakowanie 30 tab 3,5 zł:tak:

Szkrabek leki do stymulacji wyszły mnie 2000 zł a leki po transferze 1000 zł, byłam na długim protokole.
Kiki wiem że łatwo powiedzieć żebyś myślała pozytywnie ale postaraj się chociaz ne widzieć tego najgorszego:sorry:ja też się boję kolejnych wizyt-zarowno pęcherzykowej jak i serduszkowej ale nie mam większego wpływu na rozwój wypadków:sorry:
 
szkrabek, witaj na forum, teraz kiedy leki do stymulacji są refundowane to koszt zmniejszył się o połowę a nawet o 3/4, wszystko zależy od leków i ich dawek jakie będziesz potrzebować, bo np jedne leki mogą kosztować ok 300zł a inny lek np puregon 3.20zł, do kosztów powinnaś doliczyć leki po transferze i tu też jest duża różnica np luteina 3,50zł a lutinus 130zł. Powodzenia. :tak:

kate, melduję, że łachudra dzisiaj z rana pojawiła się, tak więc 3 dniowe spa w szpitalu aktualne :tak: Trzymam kciuki za Was :tak:
 
Czesc babole:-) i czesc lookator :-)

modle sie zeby bylo juz po wszystkim, moj brzuch zyle swoim zycie,zmusze mnie do lezenia,stania i chodzenia .O siedzeniu nie ma mowy.Powiedzcie mi prosze ze po jutrzejszej punkcji nie bede sie czula jak slon w ciazy:eek: ,aaa jak sie czuje po punkcji??? jak sie obudze ,oczywiscie;-);-);-)
 
Jo.M mnie też ciągnęło, kuło i bolało w podbrzuszu 3 dpt;-)tak jak pisza dziewczyny weź no spę, ona Ci nie zaszkodzi a zminimalizuje skurcze, trzymam mocno kciuki za wysoką betę;-)

Ja już po wizycie, usg tak jak myślałam nie było bo za wczęśnie. Dr pogratulował mi jak tylko mnie zobaczył, Beta jak na 13 dpt była dobra, nie mówił żebym już badała, co do prg bez uwag i zmian bo nie ma plamień:confused2:a ja i tak od wczoraj dolożyłam luteinę podjęzykową:sorry:
Wizyta pęcherzykowa w przyszły czwartek. Tez mnie dziś brzuch boli, ciągnie, wzięłam nospę i jest ulga
Poprosiłam dr o tańszy progesteron i zaproponował luteinę 100. Myślałam że dał mi na 100% ale dostałam w aptece zryczałtowaną i zapłaciam za opakowanie 30 tab 3,5 zł:tak:

Szkrabek leki do stymulacji wyszły mnie 2000 zł a leki po transferze 1000 zł, byłam na długim protokole.
Kiki wiem że łatwo powiedzieć żebyś myślała pozytywnie ale postaraj się chociaz ne widzieć tego najgorszego:sorry:ja też się boję kolejnych wizyt-zarowno pęcherzykowej jak i serduszkowej ale nie mam większego wpływu na rozwój wypadków:sorry:

Gizus, jak ty sie czulas po punkcji?? bo juz troche masz za soba:tak:
 
reklama
Ja czułam się zawsze względnie dobrze-po ostatniej punkcji byłam na nogach 40 minut od położenia się na fotelu do zabiegu. Czasem trwało to dłużej ale nigdy nie narzekałam na bóle. Ale ja maiałm od 5 do 8 pęcherzyków i nigdy nie miałam hiperstymulacji. Brzuch to mnie bardziej boli po fragminie-zastrzyku przeciwazakrzepowym a może dokladniej to ujmę nie brzuch a powłoka brzuszna czy też skóra:-pjak robie sama sobie zastrzyk to siniak o średnicy 4 cm murowany a jak robi M to albo nie ma wcale albo jest kilkumilimetrowy:eek:

Dorota to za udane Spa i za pelny pakiet badań;-)dieta cud szpitalna gratis:tak:
 
Do góry