reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia, wiem, że my po przejściach rakowych mamy zryte głowy pod tym względem, ale te objawy które wypisałaś występują też przy tysiącach innych chorób, np niedoczynność, nadczynność tarczycy, migreny czy nawet zwykłe przeziębienie, że już nie wspominając o szaleństwach hormonalnych po stymulacji, możemy też zacząć wchodzić w wiek menopauzalny więc nie jest powiedziane że to rak, ale rozumiem Twój niepokój. Daj znać co powiedział lekarz, zrób te badania które wypisałam, poproś lekarza o skierowanie na usg szyi i pach - wynik na miejscu i od razu będziesz spokojniejsza, jutro myślami będę z Tobą.
 
reklama
Annemarie, trzeba jeść świeżego ananasa, jeden albo dwa plasterki na dzień przed punkcją i potem ze 2, 3 dni. Ponoć korzystnie wpływa na ukrwienie macicy.

a ja wiem ,ze ananas,a dokladnie Bromelanina w nim zawarta nadmiernie stymuluje macicę i może nawet wywołać przedwczesny poród. ale na to nie ma zadnych medycznych dowodow,tak samo jak na wasza teorie.:tak:Na pewno w odpowiednich iloscich nie zaszkodzi.
 
Już chcę być po punkcji, aby wiedzieć na czym stoję, a najlepiej chciałabym jutro iść już na transfer:-)Taka jestem niecierpliwa:-)

Mam tak samo!!! Jutro dopiero wizyta przedstymulacyjna a ja podobnie jak Ty chcialabym byc juz po transferze. No ale z drugiej strony musze jeszcze gina przepytac o moje wyniki tarczycowe wiec moze dobrze ze jeszcze chwila przed nami bo ew leczenie moglabym jeszcze wdrozyc.
 
Asia współczuję ci bardzo. To co przeszlas musiało być straszne dla ciebie. Koniecznie zrób badania żebyś była spokojna i mogła podejść do stymulacji.

Mam pytanie do dziewczyn które są po ciąży lub w trakcie :-D Czy wy kobitki normalnie w czasie ciąży uprawialyscie sex?
 
GizaS gratuluję!!! Cudownie że się udało!!!

Bunieczek jesli ciaza przebiega prawidłowo to jak najbardziej mozna uprawiac seks ale jesli wystepuja plamienia, krwawienia lub inne dolegliwosci to trzeba zaprzestać nawet do konca...
 
Ja tylko pokrótce:

Asia - zrób badania i nie zamartwiaj się na zapas proszę.
Kiki, Gizas - trzymam kciuki! Bo wy w GC - to jest jakaś nadzieja na powodzenie dla nas :-p
Jo.M - Fluidów ciążowych nie dam rady wysłać, choćbym nie wiem jak się zaparł, :-) ale życzę żeby się powiodło najmocniej jak potrafię!

Beti88, oraz pozostałe nowe dziewczyny , których nicków nie pamiętam - także pozdrawiam.
Nie przejmujcie się mną - ja tutaj takim lokalnym tamagotchi jestem :-)
Prawie jak w realu, wczoraj byłem na imprezie, niech policzę, z 6 laskami. Oczywiście jedną z nich była moja żona.
W każdym razie, stwierdziły, że ja już oswojony jestem. Tam to się dopiero jak tamagotchi czułem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry