reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A femibion to jest kwas foliowy z dodatkiem witamin .Norma to 0.4 mg dziennie, a dawka chroniąca przed wystąpieniem wad wrodzonych wynosi 0,6-0,8 mg..Ja biore 0.8 i mam nadzieje ,(tak bralam w 1 ciazy) ze i tym razem bedzie ok.

no ja biore ten femibion i jeszcze folate tez kwas foliowy metylowany w dawce 0,8 i zastanawiam sie czy dołaczyc do tego jeszcze to co przepisal mi dr.N...accidum folicum 5mg?????????? czy juz zaduzo bedzie???


calineczka a Ty tez w invicta????bo juz niepamietam...no ja wczoraj troche sie przerazilam niepowiem ze nie...
 
reklama
Lilia - to jak ty dwa razy dziennie przejeżdżasz przez ten most, to ile ty już kochana rowerów masz! ;)

Dziewczyny, a jakie jest ryzyko, że zarodki nie przeżyją odmrażania? Teraz zaczęłam się bać, że moje zarodki mogą nie przeżyć tego :(

Asia - Wit. D ma wpływ na wiele rzeczy, jej niedobór może powodować np. bóle stawów, depresję itd. myślę, że może mieć wpływ na zagnieżdżenie, ale jakiś szczątkowy, w sensie, że jak wszystko inne jest super, to nie powinna uniemożliwiać zagnieżdżenia...

Ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę orgametrilu i czekam na @... znowu ;) boję się tylko, że torbiele nie poznikały... ale mamy plan, że jak nie poznikały, to jednak jedziemy na deskę ze znajomymi odreagować ;)
 
Lokator: zwiekszenie dawki gonadropin w polowie stymulacji nie przeklada siena wieksza ilosc pecherzykow. Jest juz zbyt pozno. Wtedy moga sie zrekrutowac nowe ale bedzie za malo czasu do tego by dojrzaly.

Lolitka- ja się nie znam. Może zobaczył tam jeszcze jakieś małe pęcherzyki? W każdym razie - gin prowadzący zwiększył dawkę menopuru, żeby "podkręcić" wzrost pęcherzyków. Dało to taki efekt, że komórek dojrzałych było więej. Prawda jest też taka - żaden zarodek się nie zagnieździł.

Sykatynka- Lilia pewnie autem jeździ. W takim przypadku rowerem nie może wrócić. Ten żarcik to jest pewna lokalna gra słów. Osoby spoza Śląska mogą tego nie wyczuć :-p
 
Ostatnia edycja:
Daria, ja też w Inviccie. Dr Szpetnar przeszła ostatnio samą siebie, była w gabinecie, miała zamknięte drzwi, a jak rozmawiała przez telefon z mężem to tak darła buzię, aż każdy się śmiał na korytarzu;-)Antypatia od niej bije na kilometr. Ja nie mogę chodzić tam, bo tylko się denerwuję:-)
 
Normalnie odpaaaaaaadam!!!!!!!!
Dziś @ przyszła a miała dopiero pojawić się 31!!!!
Na 12 mam histeroskopie. Boję się że to późno będzie.
Dzwonie na oddział a pielęgniarki się konsultowały mdzy sobą słyszałam w telefonie i stwierdziły że powinno być ok.
Jeśli chodzi tylko o możliwą ciążę to w niej nie będe, ale jeśli o co innego to mam nadzieje że będzie ok.
Schudłam 6 kg i co by mi się @ bardziej uregulowała?
Jak chce żeby przyszła o czasie to nigdy nie przychodzi a jakby mogła przyjść później to teraz @ zawitała.......
 
Dieta ŻP czy MŻ jak kto woli:-) Przestałam jeść słodycze. Co najbardziej boli :no: Staram się jeść co 3 godz. Pije Infolic.
Raczej po mnie tego nie widać bo pażdzioch mam jeszcze spory, ale postaram się jeszcze coś zrzucić. Chce jeszcze 10 kg
 
Ostatnia edycja:
Daria, ja też w Inviccie. Dr Szpetnar przeszła ostatnio samą siebie, była w gabinecie, miała zamknięte drzwi, a jak rozmawiała przez telefon z mężem to tak darła buzię, aż każdy się śmiał na korytarzu;-)Antypatia od niej bije na kilometr. Ja nie mogę chodzić tam, bo tylko się denerwuję:-)

hehe to powiem ci ze ciekawie ;) ja wczoraj pirwszy raz spotkalam sie ztaka dziwna sytuacja i jeszcze jak dr tlumaczyl pewnej kobiecie usg to wszystkoooo bylo slychac doslownie...zero jakiej kolwiek dyskrecjii ;) teraz kolejne dziwne i pewnei glupie pytanie ale ja jeszcze raczkuje w calym tym maratonie in vitro:) dr Neuberg wspomial cos o wizycie u andriloga czy u anestezjologa ;)???niewiem niedoslyszalam i mamy sie sami zapisac czy jak>????;) i kiedy to najwazniejsze.....no i dalej draze temat tego accidum folacum czy moge go brac dodatkowo do femibionu i folate(b9 i b12)metylowane 0,8
 
Ja powiem, że biorę do femibionu ten accidum folicum. Mierzyłam kwas foliowy i mam lekko ponad normę.
Do anestezjologa musisz zrobić układ krzepnięcia. Trzeba taką wizytę odbyć przed punkcją. Pewnie lekarz dał Ci skierowania na krew?
 
reklama
Ja powiem, że biorę do femibionu ten accidum folicum. Mierzyłam kwas foliowy i mam lekko ponad normę.
Do anestezjologa musisz zrobić układ krzepnięcia. Trzeba taką wizytę odbyć przed punkcją. Pewnie lekarz dał Ci skierowania na krew?
ja kwas foliowy mam w gornej granicy nieprzekracza ale malo brakuje, tak dostalam skierowanie na roznego typu badania krwi... czyli do tego anestezjologa zapisac sie samemu przed punkcja tak??? a facet musi sie jeszcze dodatkowo gdzies zapisywac?
 
Do góry