reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kate
odebrałam wtnik tsh 2,7
biore eurythox - najpierw 25 teraz 50 - nic sie nie ruszyła moja tarczyca
wizytę mam teraz w piatek, to bedzie 19 dc - a od nastepnego zaczynamy stymulacje,
nie wiem co doktor powie na moje tsh ( chcemy teraz refundacje) i co z moja choroba ( wczoraj skonczylam 3 dniowy antybiotyk)
zrobilam tez badanie: homocysteina- ale wynik za 7 dni
 
Ostatnia edycja:
Lilia, u mnie kochana nic się nie dzieje, poza czekaniem na @, dzisiaj jest 7 dzień brania duphastonu i estrofenu żeby ją wywołać, jak przyjdzie w wyliczonym terminie to 11 lutego idę do szpitala na badania, a jak przyjdzie później a nie dostanę się do szpitala ze względu na brak miejsca to zaczynam stymulację. A Ty kochana jak się czujesz po wlewie ? kiedy powtarzasz NK ? Wiesz co słychać u Jo.M ?

Jo.M ???????

Blake, ja też teraz przechodziłam ostre zapalenie pęcherza razem z krwiomoczem, pytałam się lekarza czy w razie gdybyśmy podchodzili do stymulacji to czy to nie przeszkadza, powiedział, że trzeba to porządnie wyleczyć, tak więc jak najbardziej powiedz o swoich podejrzeniach embriologowi.

Migotka, ładny kurnik wyhodowałaś, 21 jajek !! gdzie Ty je tam mieścisz ?;-) prg bardzo ładne, najlepsze jest do 1,5, potem do 2 ewentualnie robią, powyżej nie powinno się transferować tak jest u mnie w klinice, ja ostatnio miałam 1,8 i się udało - na krótko :-(

Olusia, co u Was ?? wyszłaś ze szpitala czy dalej leżysz w spa ?:happy2:
 
Dorotko czyli jak w poniedziałek było 0,52 to chyba w miarę ok i gwałtownie nie wzrosło? Podputam wieczorem o dzisiejsze wyniki. A no 21... Sporo... Potrzebne tylko 6 ale co zrobić jak się na to nie ma wpływu. Mówią że od przybytku głowa nie boli, okaże się ile warte są te komórki po ICSI.
 
Migotka to znowu piękna hodowla:tak:progesteron jak najbardziej w porządku, estradiol jeszcze ciut mały jak na liczbę pęcherzyków ale pewnie podskoczy przez dwa dni. a dlaczego podglądasz wyniki a nie poprosisz o odpis ich lub ksero. Przeciez placisz za to wszytsko. Ja wszytskie wyniki, począwszy od E2, prg, wirusologia, chlamydie i inne badania biorę kopię. Nigdy mi nie odmówiono. Zawsze w przypadku zmiany klniki masz komplet dokumentów a nie tylko podsumowanie stymulacji.

Asia bardzo mocne kciuki za piątek, żeby wyniki histo był kojący Twoje nerwy i dający zielony sygnał do zbieranie sił do procedury ivf:tak:

Czy któraś z Was mi przypomni proszę czy utrogestan dostanę w kazdej aptece w Czechach na podstawie polskiej recepty czy mam szukac konkretnej.
Jak beta wyjdzie pozytywna w poniedziałek wycieczka do Czech
 
GizaS, nie pamiętam czy pisałaś, ale pamiętam, że u Ciebie lekarz zastanawiał się, którą heparynę Ci podać, to która to jest ta najlepsza ? :happy2:
 
Dorota w sumie został dr przy fragminie, bo jak powiedział "każda z tych form zastrzyków m a to samo zadania a mutacja nie wpływa na ich działanie
 
reklama
Agulla84 idę krótkim protokołem, w 3dc zaczęłam stymulację Puregonem, w 6 dniu stymulacji doszedł Orgalutran rano. Pierwszy raz nie będę brała Ovitrella tylko Gonapeptyl Daily 2 ampułki na dwa dni przed punkcją, ale czekam na telefon kiedy dokładnie będzie punkcja bo jeśli w sobotę to dzisiaj wieczorem jeszcze Puregon a jak w piątek to już Gonapeptyl.

GizaS wszystkie oryginały dostaję po procedurze, dlatego teraz muszę zerkać co tam lekarz wpisuje do karty, poza tym mój gin to typ małomówny, a ja zmieniłam nastawienie i stwierdziłam że im mniej wiem tym lepiej... Dzisiaj wpisywał przy mnie wartości hormonów to popatrzyłam mu na ręce :)
 
Do góry