reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześc dziewczynki... Gdzie te bociany? Przecież wiosna przyszła, a u nas w sumie codziennie jakieś smutki...

dorocica - przytulam Cię, szkoda, że się nie udało, ale masz aż 5 zarodków i trzymamy kciuki, żeby któreś z Tobą zostały!!!

Jakieś pozytywne fluidy są tu potrzebne, więc wysyłam moc nadziei!!!:-)
 
Cześć dziewczynki, dawno się nie odzywałam, ale oczywiście cały czas podczytuję
Meg, Dorocica tulę Was bardzo bardzo mocno.
asiulka82 trzymam mocno kciuki, oby betka była wysoka, musi się udać, już dość złych informacji
Ja podchodzę od początku do IVF koniec maja-początek czerwca, więc znowu stresówa:crazy:
WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNKI:-):-):-)
 
Meg - ta moja kolezanka zachodziła w obie ciążę przez inseminacje gdyż ma PCO . Lekarz powiedział jej , że widocznie zarodek był ''wadliwy'' i natura sama dokonała naturalnej selekcji......może to i lepiej..... Wierzę , że i Tobie się uda :) trzymam kciuki &&&&&
dorocica- ojjjjj jak przykro :(( , szkoda .... ale za któryms razem się uda ....tylko trzeba czasem troche dłużej poczekać.....

KOCHANE INVITRÓWKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT !!!!!

A w prezencie ślę wiruski ciążowe &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&* łapcie i w ciążę zachodźcie :)))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Meg-> badz dzielna jutra i jestem przy Tobie myslami Kochana
betip-> ja przylaczam sie do opinii dziewczyn, betka nie jest na tym etapie wyznacznikiem i rosnie duzo wolniej.Na USG lekarz stwierdzil dobrze rozwiajajaca sie ciaze, wiec jest wszystko b.dobrze.
Ja rowniez przesylam wiruski ciazowe z konca 12 tygodnia-> lapcie i zeby juz bylo tylko lepiej na forum
 
Dorocica skarbie mocno sciskam,wiem,ze jest ci teraz bardzo trudno i zadajesz sobie pytanie dla czego ja? ale nie znajdziesz na nie odpowiedzi kochana tez je sobie zadawalam i nic uwierz,ze za drugim razem sie uda i badz silna kochanie ja tak naprawde jak zaczelam drugie podejscie to przestalam myslec o pierwszej porazce choc nie zapomnialam .Buziaki!!!!!
 
reklama
kochane, nie było mnie troszkę bo wysiadł mi internet i dopiero teraz mi go uruchomili. Wiedziałam że będę miała zaległości, ale nie wiedziałam że aż takie!!!

Meg - tak strasznie mi przykro!!! Wierzyłam że ta Twoja fasolka tylko się gdzieś schowała!!! Ja też się tak strasznie boje. Najchętniej co tydzień chodziłabym na usg tak dla pewności. To okropne że tyle musimy wycierpieć żeby zajść w ciążę a tu tyle przykrości po drodze. Nie mogę uwierzyć w to co cię spotkało!!! Przytulam mocno, i trzymam kciuki za następny raz, bo my musimy walczyć do samego końca!

Dorocica - ciebie to ja byłam normalnie pewna:wściekła/y:!! objawy książkowe, a tu klapa, no normalnie jakieś fatum chyba!!! Przykro mi kochana! Trzymam kciuki żebyś szybciutko się otrząsnęła i wróciła po swoje mrozaczki. Tyle dobrze że nie musisz od nowa startować.

betip - za twoje maleńkie serduszko też mocno trzymam!!!! Będzie dobrze, zobaczysz:tak:

A dla wszystkich chętnych i na przełamanie tej złej passy przesyłam bliźniakowe fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mam nadzieję że wszystkie się nimi pozarażacie!!!! :-D

Ja też się ciągle boję o moje maleństwa Non stop myślę czy wszystko tam z nimi ok... a usg dopiero za miesiąc. Nie wiem jak przetrwam ten czas niepewności
 
Do góry