reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

betip
z tego co wiem to beta tylko na początku szybko rośnie a później już coraz wolniej, ja bym się betą nie sugerowała tylko USG powtórz za tydzień.....a było już serduszko ? czy tylko sam zarodek albo pęcherzyk ciążowy ?
bo wiem serduszko można zobaczyć od 25 do 35 dpt więc u Ciebie jest jeszcze czas
 
reklama
wera86 serduszka jeszcze nie było, doktor mówił ze to silna zdrowa ciąża jak na 5 tydzień , dlatego dzisiaj jak zobaczyłam moja betke to sie bardzo zdziwiłam i załamałam, tym bardziej ze czuje sie dobrze nie mam zadnych krwawień , ani bóli. ehhh...tak strasznie sie boje ze to początek czegoś złego, w piątek ide na kolejne usg, sama nie wiem czy jutro powtórzyć bete jeszcze raz czy juz sobie dać spokój.
 
Meg - ja nie mialam tabletki na wywołanie poronienia - u mnie poronienie trwało, tylko organizm nie umiał sam sobie poradzić.Więc ja tylko dostałam znieczulenie dożylne i od razu zabieg...Obudziłam się już po wszystkim w łóżku na sali.
Na czczo musiałam być ze względu na znieczulenie ogólne.
Po zabiegu czułam się nawet dobrze tylko byłam otumaniona. Jak doszłam do siebie dali mi zupy, poleżałam jeszcze ze 3 godziny i puścili do domu. W sumie była w szpitalu od 8.00 do 15.00.
Trzymaj się tam jutro... Ściskam Cie mocno i wierzę, że za niedługo będziemy sobie przekazywać już tylko dobre wieści :-)
 
betip
na Twoim miejscu nie robiłabym już bety bo to tylko niepotrzebny stres, a tak poczekaj spokojnie do piątku, gdyby było coś nie tak to na USG lekarz by to zobaczył a jak sama napisałaś to ciąża jest zdrowa i silna więc z pewnością już tak zostanie przez najbliższe miesiące :tak:
 
dorocica - strasznie mi przykro...
trzymam kciuki za mrozaczki...a Ciebie ściskam mocno

betip - zgadzam sie z wera86, poczekaj na usg. Póki co nie ma chyba jeszcze powodów do zmartwień - usg było w porządku, Twoje samopoczucie jest ok - będzie dobrze :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny nawet nie wiecie jak dobrze przeczytać ze to jeszcze nie koniec, łapie sie każdego pozytywnego słowa bo strasznie to przeżywam , okropnie sie boje:-(... dziękuje
 
Dorocica strasznie Ci współczuję:-(ale pomyśl pozytywnie masz jeszcze 5 mrozaczków:) ja jestem w gorszej sytuacji bo mam tylko to co mam teraz i bardzo bym chciała żeby się udało :-(mrozaczki mi nie wyszły:-( w razie klęski czeka mnie znów zbieranie kasy na kolejne bo tak bardzo bym chciała dzidziusia :tak:3maj się:) pozdrawiam
 
Ile kosztuje w Polsce in vitro i drugie podejscie z mrozaczkow ?? Mieszkam za granica i nie bardzo sie orientuje w cenach.
 
reklama
betip - nie rób już bety, to dodatkowy stres. Poczekaj kochana do piątku do usg. Póki co lekarz mógł tylko stwerdzić ciąże na inne spekulacje za wczesnie. Na kolejnym usg może zobaczysz już serduszko. Nie zamartwiaj się.
Chcę Wam powiedzieć, że tak jak było w moim przypadku. Ciąża obumarła w 6 tc. a jeszcze przez 4 tyg ( czyli do 10tc ) beta rosła i to na normalnym dobrym poziomie. Potem zwolniła i nagle spadła.
Teraz bedę wiedzieć, że tnie tylko beta jest wyznacznikiem zdrowej ciąży a głównie usg.
Betip nie stresuj się - wszystko będzie dobrze.;-)
konwalia - dziękuje za informację.
alaT - koszta są różne w zależności od kliniki. Podejrzewam że wahają się między 10-15tyś.
Podejście z mrozaków to nie wiem bo nie miala, ale słyszałam, że transfer z mrozaczków ok 1000zł
Gdzie mieszkasz za granicą? Masz refundację?
 
Ostatnia edycja:
Do góry