reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze PĘCHERZYKI:-)

Lookator za pogadankę tez zaciskam :-)

Hess ból w górnrj części brzucha to może byc wątroba...ja jestem po wycięciu pęcherzyka żółciowego już kilka lat temu, co jakiś czas wątroba mi daje się we znaki właśnie silnymi bólami nadbrzusza, czasami wygląda to jak silne bóle żołądka. Polecam zrobienie prób wątrobowych i usg pęcherzyka ....
 
Asia_77 - dzięki za podpowiedź. Jestem umówiona na konsultację telefoniczną z moim dr z Invicty (na 13-tą) zobaczymy co powie. Jak nic ciekawego to lecę do rodzinnego.

W nocy miałam stan zejściowy. Takich boleści dostałam, że aż płakać zaczęłam, odruchy wymiotne, męża ściągnęłam z łóżka by jechać do szpitala. Ale wcześniej wzięłam nospę i jak już byliśmy na nogach to mi zaczęło przechodzić. To stwierdziłam, że poczekam do konsultacji z Pałaszewskim.
Ta niepewność co to jest dobija mnie..... Czy przy hiperce nospa by pomogła?
 
Hess, a Ty jedź na ostry dyżur!!!!Tam Ci zrobią wszystkie badania, a poza tym jeśli jest podejrzenie hiperki, to od razu się Tobą zajmą!!!!Ja miałam estradiol 6060 i dostałam dostinex, a Ty miałaś ponad 7000 i nic Ci nie dali?Dziwna praktyka tej kliniki.
Kate, a co jest z maluszkiem?Beta spada?
Sykatynka, a u Ciebie jak tam?
 
Witajcie.
Mocen kciukasy za dzisiejsze wizyty.
Hess ty to jesteś wytrzymała baba :-) zamiast jechać do szpitala może to być coś poważnego, ja bym na twoim miejscu bym pojechała. Kurcze a jak to będzie wyrostek i się wyleje to może być słabo.
Kate kochana nie trać nadzieji znam dziewczynę która miała słaby przyrost bety, bóle brzucha i jeszcze pęcherzyka nie mogli znaleźć a teraz jest matka 7 miesięcznego syna. Zrób bete sama dla siebie. A dwa co lekarz chce szukać jak coś może być dopiero widać ponad 1000 be
 
Ostatnia edycja:
bunieczek29 - wyrostka już nie mam ;-) Teraz jest w miarę ok, ostrych bóli nie mam, to czekam do 13-tej. A mam jeszcze umówioną wizytę w lux medzie na 15 do ginekologa na wszelki wypadek, lub pójdę do rodzinnego to najwyżej da mi skierowanie do szpitala czy cuś.

A mam pytanie do Warszawianek - do jakiego szpitala najlepiej pojechać jakby co?
 
hess nie wiem jak to jest z MZ ale jak ja pochodziłam komercyjnie, to w razie problemów z oddychaniem miałam tam dzwonić, bo oni mają podpisaną umowę ze szpitalem z NFZ. Wiec poczekaj na konsultacje, albo od razu jedz na ostry gdzie Ci pasuję, a najwyżej potem Cię odeślą..

bunieczek29 na betę jest już za późno pobrania są do 11-12 a ja jestem w domu..co do doktorka myślę, że jak beta spadnie, to potem gościu nam wyjaśni co dalej na wizycie. A jak będzie rosnąć, ale źle to szpital, moja koleżanka od bety 200 leżała w szpitalu chyba przez tydzień bo było podejrzenie ciąży pozamacicznej i w efekcie słuszne:-( Więc trzeba czekać..

Aisa79 ja myślę, że beta już spadła, mam plamienia, brzuch mnie boli jak na @, już inaczej boli, leki powstrzymują @, wiec jak odstawie to dopiero pewnie się pojawi:-( cóż chyba jednak nie tym razem, jeszcze czasem mam nadzieje, chociaż lepiej teraz niż później
 
reklama
Kate to może to ciąża biochemiczna. Mam taką za sobą. Beta pozytywna, potem zaczęła spadać i po odstawieniu luteiny przyszła @. Z drugiej strony, wiem że to mało pocieszające, ale coś się jednak zadziało w twoim organizmie. Dobrze, że masz kwalifikację do programu. Ale i tak mi smutno :-(
 
Do góry