reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess, ja nie miałam żadnych objawów, ale każdy organizm reaguje inaczej. Może to od leków i mam nadzieję, że szybko ustąpi. Może zrób w laboratorium próby wątrobowe jeśli uważasz, że to może wątroba? Ja kiedyś robiłam jak przyjmowałam sporo leków na endometriozę. Na pewno jeśli nie ustąpią dolegliwości to przejdź się do lekarza.

Kate, nie wiem czy pisałam, ale przykro mi bardzo z powodu bety i że musisz dalej się denerwować. Zrób jutro betę i trzymam bardzo mocno kciuki żeby szczęście się do Ciebie uśmiechnęło i beta była już prawidłowa. Niestety do środy czeka Cię sporo stresu, bo jednak to jest nieuniknione, ale obyś zobaczyła wymarzony obraz na usg :)
 
reklama
Hess na mnie narkoza wpływa podobnie, za każdym razem po narkozie mam bóle brzucha i zaparcia po tygodniu wszystko wraca do normy.
 
Hess moim zdaniem internista za dużo nie pomoże, jak będzie gorzej to po prostu telefon do kliniki jutro :-( i do lekarza niech Cię obejrzy. To są poważne sprawy nie ma co się krępować. Tu chodzi o twoje zdrowie.

Anulla28 raczej nie łudzę się że będzie dobrze.Przeszukałam cały Internet i to się zawsze kończy tak samo:-( w poniedziałek nie mam co robić bety, bo jak spada to i tak leków nie mogę odstawić do środy, bo lekarz chce mnie obejrzeć. Jak rośnie, ale nadal nie prawidłowo to i tak nic nie zrobię..:-(
 
solostar, u mnie po histeroskopi miałam 2-3 dni plamień, żadnego krwawienia, z tym że ja miałam robione zaraz po @ i na cyklu bez antyków, więc pytanie w którym dniu miałaś robioną tą histero bo to może czas @, a może to też wynik antyków, bo w czasie kiedy brałam antyki to w środku cyklu miałam obfitsze plamienia. Jak lekarka nie odpisze to jutro dzwoń do niej, a jak dalej będzie się utrzymywało plamienie to idź na kontrolę.

inka, ja też brałam tyle estrofenu przed crio jak Lilu

kasik36, jak brałam parę lat temu encorton przez prawie pół roku to wyglądałam jak mały pudzian, albo jak to woli księżyc w pełni, po odstawieniu sterydów powoli opuchlizna schodzi więc się nie przejmuj.

Hess, masz podobne objawy do moich po transferze, wszyscy leczyli mnie na niestrawność i nadkwasotę, gin mówił że hiperki nie ma jak byłam u niego na kontroli, a po dwóch tygodniach wydębiłam od rodzinnego skierowanie na usg, wyszło że mam płyn w otrzewnej poprzesuwane flaki, śledziony nie było widać tak była ściśnięta, na drugi dzień rano pojechałam do kliniki po usg okazało się że płyn mam też w okolicy jajników i to był efekt hipreki, dostałam kroplówki i na szczęście przeszło i obyło się od położenia w szpitalu. Ledwo chodziła, w nic się nie mieściłam, brzuch górny wystawał bardziej niż piersi. Jutro na nic nie patrz tylko jedź do gina, rodzinny Ci raczej nie pomoże.
 
dorotav - no to mnie nastraszyłaś. Już jestem umówiona do gina, tylko nie do mojego niestety. Internistę odwołałam, jakby co pójdę do rodzinnego to mnie przyjmie bez zapisu.

inka26 - do tej pory nie reagowałam tak na narkozę, ale chorobcia wie jak to teraz jest.

Ech......czy ja zawsze muszę mieć pod górkę?!?!?
 
Hess, nie chciałam Cię przestraszyć, nie to o miałam na celu, przepraszam, przypomniałam Ci tylko jak ja się męczyłam, a lepiej tego uniknąć bo wiem jak to boli. Tylko przypilnuj gina żeby dobrze Cię zbadał i wszystko mu powiedz tak jak nam napisałaś. Usg jamy brzusznej i otrzewnej też by się przydało więc wizyta u rodzinnego po skierowanie jak najbardziej wskazane.
 
dorotav - wiem, że nie chciałaś mnie straszyć, sama sie przestraszylam, bo wmawialam sobie wątrobę, a nie pomyślałam, że to mooze hiperka. Jutro będę u lekarza i sie mam nadzieje wyjaśni. Dzięki za rady :)
 
Kate ja i tak będę trzymała kciuki. Dlatego nie napiszę teraz, że jest mi przykro bo na razie nic nie wiadomo, a do środy jeszcze jest czas.
 
reklama
Do góry