reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kate_p7 - też mam taką nadzieję. Ehhhh te hormony.... Nie wiem czy stymulka miała na to wpływ, ale nigdy wcześniej tak nie miałam, więc pewnie ma wpływ.

Asia_77
- a samo Ci przeszło czy coś na to stosowałaś? Po jakim czasie Ci to minęło??
 
reklama
Asia_77 makaron z serem białym śmietaną i truskawkami takimi wekowanymi na słodko:-)
Co do puregonu to co poczytałam to kobitki mają albo puregon albo menopur a ty masz jedno i drugie i najśmieszniejsze jest ze te co dobrze reagują na puregon reagują kiepsko na menopur mimo ze jest naturalny:-p co prawda mało ich jest ale są, więc masz zabójczy zestaw jajka muszą być zabójczej jakości:-)
 
Kate, dzięki, dzisiaj mam nerwa bo miałam odebrać wyniki z histopatologii i opis z genetyki, nie mam żadnego, a na genetykę jestem zła, nie wiem co oni za babsztyla zatrudnili do opisania badań ale dalej go nie mam, wynik zrobiony był 21 listopada !! Po 10-tym może będą wyniki z krwi. No i zaczynam tupać nogami z oczekiwania na wizyty, na 12-tego umówiłam się do gina na przegląd podwozia, 16-tego mam genetyka tylko wyników badań brak i mnie szlag trafia. Zażywam grzecznie witaminki, piję szałwię na tą moją nieszczęsną laktację i tak miesiąc minął. Już bym chciała żeby był luty bo zaczynam ustawiać sobie leki do stymulacji ;-)
 
dorotav ale bym zrobiła tam dym:no::wściekła/y: przecież to nie do pomyślenia...to wszystko tak długo trwa. Ja bym zwariowała z bezsilności, ale grunt ze niedługo wracasz do gry:-)

GRUDZIEŃ

05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
05: Tola32 - podglądanie pęcherzyków


06: kate_p7 - trzecia wysoka beta!
08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Aisa79 - usg kontrolne
12: dorotav - przegląd podwozia
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
16: dorotav - wizyta u genetyka
17: Agulla84 - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
22: kasik36 - wizyta u lekarza prowadzącego
22: calineczkaa - wizyta kwalifikacyjna
22: kikifish - podglądanie pęcherzyków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
29: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

12: Aisa79 - usg połówkowe
Hess - udany embriotransfer
Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
dorotav - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
Kate ja pierw mialam 4,85 a jak sie kwalifikowalam do rzadowki to mialam 7,9:tak: nie stresuj sie wszystko jest dobrze!!

Asia kciuki za stymulacje !!;-)

Kiki i Tola
jak tam wizyty?;-)

Dorota loooo matko.... jakas masakra !! moze bedziesz miala wyniki po weekendzie... oby oby !!:tak:
 
kate, dymu nawet nie mam jak zrobić bo babsztyla albo nie ma jeszcze w pracy albo gdzieś wyszła nie wiadomo gdzie, po co i kiedy wróci, wryyyyy, a na biednej recepcjonistce nie będę się wyżywać.
 
reklama
dorotav no masz racje szkoda biednej recepcjonistki...najwyżej przełożysz genetyka, kurczę ale ja Cię już zapisałam to znaczy ze już tak musi być! :tak:

Ale tak sobie myślę, przecież to NIE zaśwadczenie o zrobkach którego pani akurat nie ma ochoty dzisiaj wystawić. Bo wiesz, ona to dzisiaj przyszła na kawę a nie do pracy a że klinika czy szpital...to co to za różnica:wściekła/y: cóż czekam razem z tobą...gdybym była z Poznania:-) może jakiś sanepidzik w nagrodę za dobre zachowanie, już ja bym ich załatwiła:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry