reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aisa_77 Hess wyniki weryfikacji:

estradiol 38
progesteron 2.33

chyba estradiol przy niski czekamy na info od lekarza

Zrobiłam dzisiaj jeszcze AMH w podziałek wypełniam dokumenty do rządówki i jeśli cudu nie będzie to jeszcze nie koniec:-) Pani pielęgniarka była równie w szoku że robię AMH, ze aż musiała się zapytać:-p po co?? weryfikacja i AMH? po czym stwierdziła że: dobrze sobie pani to wykombinowała:-):-)
 
reklama
lilka-1986 ty szczęściaro ja tez tak chce:-) to trzymaj za nas kciuki żebyśmy wyrabiały nową normę:-) normę zachodzenia w ciąże z moruli w 5 dobie!:-) bo ty tez miałaś w 5 dobie morule, prawda??
 
Dziewczyny wychodzę ze szpitala.... Wczoraj ból był straszny i długo się meczylam bo nie miałam jak wezwać pielęgniarki, nie było dzwonka ani nic a sama lezalam, że dwa razy zemdlalam z bólu.... W końcu dostałam ketonal, zarodek wyszedł, i trochę odpuscilo. Wygląda na to że wszystko się już dalej oczyści samo, mam się zgłosić na kontrolę ok. Wtorku.....
 
Ej no dlaczego nie widać mojej wypowiedzi? Wychodzę ze szpitala, napiszę później co i jak, ale zdecydowanie nie życzę nikomu takich przeżyć.....
 
Kate oczywiście ze trzymam kciuki!!! Miałam morule w 5 dobie dlatego podali mi 2 zarodki i oba się przyjęły. Z tym ze Hania ze mną została :-D podchodziłam z dziewczyną która miała 2 piękne blastki i jej się nie udało niestety.
 
reklama
lilka-1986 nawet nie wiesz jak mi humor poprawiłaś:-) mój M już Cię lubi:-) tak poza temeatem ubzdurało mnie się że masz chłopca:-p może to znak :-p
 
Do góry