reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki :) bardzo dziekuje za odpowiedz :) narazie sie wstrzymam z czym kolwiek bo dzwonilam do kilniki i wizyte mam 8lub 9grudnia wiec juz blisko.Moja beta dzis 1050 ciesze sie bo narazie wszystko dobrze :)
Sykatynko trzymaj sie kochana bardzo mi przykro ze tyle musisz wycierpiec.
Kate i Dani trzymam kciuki za wasze kropeczki :*
 
reklama
Moje drogie jestem już po podglądanku ;) widziałam mała kropeczke tzn dzidzusia ma 2,9mm ,serduszka jeszcze nie było widac bo za malutki dzidzius. Z usg wyszlo ze dzisiaj jest 5tydzien i 4 dzien. Mam uważać na siebie ,bo ten pecherzyk jest w kształcie bardziej owalnym a nie okraglym jak powinnien byc,ale lekarz powiedzial ze mam sie nie martwic . Poprostu organizm broni sie od ciazy jak by jej nie chcial ,ale mu sie to nie udaje jak to lekarz powiedzial ,ze zmusilysmy go do ciazy poprzez criotransfer.Ale wszystko pozatym jest w porzadku. Mam luteine zwiekszona w sumie na dzien 600mg i witaminy dodatkowo przepisane . Teraz kolejna wizyta 10.12 wtedy juz powinno byc serduszko . Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku;)
 
danii wiem że wierzyc trzeba i wierze w twoją blastke :-p może z tej mojej moruli tez cos będzie:-p byleby się rozwijało a potem wgryzało:-)

lolitka dziękuję:-)

dorotka ja tam nie wiem co mam a czego nie mam heparyny się boję, ale acard 2 razy dziennie biore :-)

justyś co u Ciebie??

eweljana trzymam kciuki za wysoką bete!!

LISTOPAD:

29: kate_p7 - I weryfikacja
29: Ewelajna86 - druga wysoka beta!


GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
01: Ewelajna86 - trzecia wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
02: kate_p7 - wysoka beta!
02: GizaS - wizyta kwalifikacyjna
02: Hess - punkcja
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - druga wysoka beta!
10: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Kate
Tak czytam i czytam Twoje posty i chyba ja Ci dam kopa na pupę :p pamiętaj ze moja Hania jest z moruli wiec to jest mozliwe trzeba wierzyć i koniec!!!! Uszy do góry i mów codziennie do kropka żeby z Tobą został :-D i juz nie psiocz na niego bo się obrazi musisz wierzyć a wiara czyni cuda :-D ja jestem przykładem i mam swój cud!
 
Justys super fajnie ze wszystko w porzadku :) a ktory masz dzis dzien od transferu?ja jak bede miala wizyte to bedzie 24dzien od trasferu i jestem ciekawa czy moze juz byc serduszko :)
 
Cześć.
@Olusia - tak jest dobrze. Żona już nie ma sił i nadziei po tylu niepowodzeniach.

Mam inne pytanie - czy w K-cach poleci ktoś lekarza od 'trudnych' przypadków?
Nie chodzi mi o zmianę kliniki (GC), ale konsultacja u kogoś dodatkowo nie zaszkodzi.
Nie wiem dlaczego jak dotąd zaparli się, żeby robić transfery blastomerów (w sumie 13 jak na razie). Przynajmniej nie było informacji, ze czekali do postaci blastocysty. Dopiero teraz. A mogło być chyba tak, że te blastomery się za wolno rozwijały, i zanim zdążyły się zagnieździć, dochodziło już do złuszczania?
Wybaczcie, jeśli piszę coś nie tak.
 
reklama
lilka-1986 w twojej historii jedyna nadzieja:-p bo inaczej bym się poddała:-( bo nie ma nikogo komu by się udało na moruli:-( cóż zobaczymy czy cuda się zdarzają...bo jak na razie wsio do dupy.. a ty o której miałaś transfer? bo jak z rana to była pozna morula i mogła po południu już być wczesna blastką :-) a ja miałam transfer o 15ej i ona była późną morulą ale nie blastką:-( ...tak bym chciała, ale bądźmy szczerzy szanse marne, komórki zniszczone po mrożeniu wiec dupka z tego będzie...
 
Do góry