reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kate: ja bym sie wstrzymala do 8dpt. Ja przy blastce robilam chyba w 7dpt i byla bardzo niska wiec dopiero implantacja nastapila. Wiec nie ma co se nerwow psuc w 6 dniu jesli beta mialaby byc niska
 
reklama
dziewczyny betę i tak musze zrobić 6dpt i 10dpt bo tak mam weryfikacje ale chciałam wiedzieć czy to już koniec będzie bo jak tak to wracam do pracy, zatem czekać musze do 10dpt z konkretnymi wnioskami... dzieki
 
hejka dziewczynki mam pytanko.
Jaką dawke luteiny miałyście przepisaną?i i ile razy dziennie?Ja mam tylko 2dziennie po 2 tabletki 100mg czyli razem 400.Z tego co czytam to większość z Was ma większe dawki.Kurcze nie wiem co robić bo mój lekarz się denerwuje jak robie coś na własną rękę ale tak bardzo się boje i nie chcę stracić tej ciązy.Według Was powinnam mu zaufać?czy jeżeli nie mam żadnych plamień to progesteron jest w normie? Wizyta dopiero za 2 tyg i nie wiem co robić.
 
milkaa ja mam jeszcze mniej niż ty po transferze ale ide na sztucznym cyklu ja mam lutinus 3 razy po 1 (razem 300mg) i estrofem 2 razy po 1.
 
dziękuje Kate :) więc uważasz,że jest ok? bo nie rozumie niektóre kliniki zlecjają tak kosmiczne dawki luteiny a mi mój lekarz tak mało.Na jakiej podstawie to przepisują?bo ostatni progesteron robiłam w ostani dzień stymulacji więc lekarz na tym bazuje?Bo z tego co napisała Ewelajna jak wykonam teraz badanie progesteronu to wyniki będzie i tak zaniżony więc nic nie wniesie.Kurcze to wszystko takie skomplikowane.Człowiek chce jak najlepiej ale też nie chce przedobrzyć.Czy zawsze przy zbyt niskim progesteronie plamienia idą w parze?czy nie musi ich być? no ja chyba też na cyklu sztucznym nie wiem co to do końca znaczy.A biorę jeszcze też estrofem w dawce 3x1 i zastrzyki fragmin
 
mój lekarz od początku nie faszeruje mnie horonami ja brałam estrofem 2 razy po 1 iw11dc mialm 8mm endo powiedział ze super bo powoli rośnie i ze ważne jest żeby tez nie przedobrzyć... do transferu brałam tak jak teraz 3po 1 lutinus i 2po1 estrofem i powiedział ze zobaczymy po weryfikacji jak będzie bardziej martwi się estradiolem niż progesteronem ale i tak powiedział ze dołoży luteinę podjęzykową..wiec co lekarz to szkoła akurat z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z niego właśnie o wszystko tłumaczy i ma sensowne argumenty:-) ja po punkcji miałam prog. 16ng e stradiol tez jakiś kosmiczny i dochodziłam do 24 tabsow luteiny dziennie nie wiem po co..wyniki jak na 2 trymestr ciąży i nic z tego nie wyszło..
 
dziewczyny poleccie jaka klinika najlepsza leczyła sie ktoras moze w ktorejs
1 Bocian Białystok (Mrugacz,Pietrzycki który lepszy?)moze jakis jeszcze godny polecenia???
2 invicta Gdańsk nie znam zadnego maja dobre labo ale słyszałam ze pacjentki traktuja taśmowo???
3.Novum Warszawa znow dobre labo myslalam o Wojewódzkim , Zamorze Obuchowskiej lub Taszyckiej kogo polecicie?

novum i invicta maja chyba najlepsze labo prawda? maja IVM czyli dojrzewanie niedojrzałych komorek ale czy w refundacji to wchodzi w gre? albo mozna dopłacic? invicta ma FAMSI MMSOME


to ost nasza nadzieja jak w zadnej z tych nam nie pomoga to juz nigdzie...
dla nas to wazne mamy tylko 1% morfologi
czy po zmianie trzeba powtarzac wyniki???
 
Kate: masz duza dawke progesteronu, wystarczajaca

Milka: ty masz za mala troche. Ja bym sobie nieco zwiekszyla

Kwiatek: z tych co wymienilas to zdecydowanie bocian z bialego u mrugacza. Jest znany ze speca od trudnych przypadkow ale ogolnie jest dobry. Ze wzgledu na lab ja moge polecic artemide w bialym choc lekarze sa specyficzni... Malo badan zlecaja wiec jesli chcesz byc dokladnie przebadana to wtedy nie tu
 
Czesc dziewczyny ja juz po histeroskopi miałam dwa polipy i zrost który mi usunęła lekarka ale powiedziala ze niewie czy to było przeszkoda braku implantacji zarodków. Ostatni criotransfer będę mieć juz w przyszłym roku przyszłym na początku stycznia, może przyszły rok będzie tym szczesiwym dla wielu z nas :D pozdrawiam.
 
reklama
lolitka wysłałam Ci wiadomość na priv

solostar to trzymam kciuki za styczeń:-)

Olusia ty masz usg w niedziele czy cos mi się pomyliło??

LISTOPAD:

28: justys8782 - podglądanie maluszka
28: milkaa - trzecia wysoka beta!

29: kate_p7 - I weryfikacja
29: Ewelajna86 - druga wysoka beta!
30: Olusia - usg połówkowe

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
01: Ewelajna86 - trzecia wysoka beta!
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
02: kate_p7 - wysoka beta!
02: GizaS - wizyta kwalifikacyjna
02: Hess - punkcja
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - druga wysoka beta!
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Do góry