reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesli mialas sie denerwowac, to dobrze, ze zrobilas betke-> przynajmniej wiesz, ze wszystko jest dobrze i dzidzia rosnie:-)Kiedy wizytka u gina?
U mnie nadal zero mdlosci, a jutro juz zaczyna sie 11 tydzien, wiec chyba ta przyjemnosc mnie ominie:-)
A jak u Ciebie samopoczucie?
dorocica-> dlaczego transferek juz jutro? Ile komoreczek sie zaplodnilo?
ptencer - wizytę mam 15.04
U mnie zaczyna się 8 tydzień i zero objawów. Nawet sycki przestały mnie boleć a były takie niedotykalskie, dlatego się wystraszyłam o modłościach nie wspomne - zero. Dlatego pomyslałam że za dobrze się czuje:szok:
Jak nigdy nie mogę się doczekać wizyty.
betip - mi lekarz powiedział, że 4 tyg po transf. to za szybko na serduszko. Ale co klinika to mówia co innego.
Asiiek - masz rację, jak zaczną się wizyty to już z górki i ani się nie obejrzysz!
 
Meg Ty specjalnie masz wizyte przed Świetami zeby rodzina mogła z Toba wytrzymac :-D bo tak pewnie bys ich zadreczała ....zartuje sobie :-) oj tak mam nadzieje, ze sie wszystko szybko rozkreci bo juz mi sie dłuuuzy
 
Hej dziewczyny....ale ten czas wolno leci:(:(:(...u mnie 6dpt...tak jak czarna380 ..transfer 2 kwietnia miałam:)....ale z objawów nic:(w nocy już skurczu ani jednego....brzuch normalny...żadnego bólu piersi, może minimalny jak zawsze przed @....czasem takie napięcie w podbrzuszu i lekki ból czy kłucie albo delikatny skurcz ale tez identyczny tak jak przed @:(dlatego zaczynam coraz bardziej wątpić że się uda....

katyia, konwalia...a może poniedziałek koło 17.00 ???:)
 
Hej dziewczyny....ale ten czas wolno leci:(:(:(...u mnie 6dpt...tak jak czarna380 ..transfer 2 kwietnia miałam:)....ale z objawów nic:(w nocy już skurczu ani jednego....brzuch normalny...żadnego bólu piersi, może minimalny jak zawsze przed @....czasem takie napięcie w podbrzuszu i lekki ból czy kłucie albo delikatny skurcz ale tez identyczny tak jak przed @:(dlatego zaczynam coraz bardziej wątpić że się uda....

katyia, konwalia...a może poniedziałek koło 17.00 ???:)

szalotka - nic się nie martw, ja też nie miałam żadnych objawów. Troszkę tylko od czasu do czasu zakuło mnie w brzuchu jak na okres potem doszły piersi. Plamienia też nie miałam. Każda z nas przeżywa to idywidualnie na swój sposób. Zawsze jednak był to ból jak na @. Dlatego bądź cierpliwa i poczekaj aż zrobisz betkę, już jesteś a półmetku. Głowa do góry
 
witam!!! musiałam trochę nadrobić napisałyście sporo....

Meg-ciesz się że nie masz objawów a didzia rośnie-grzeczna dzidza :)
ptencer-jak patrzę na tą twoją fotkę to za każdym razem mam wrażenie że masz skrzydełka jak motyl-tak ci sie ten welon ułożył, i za każdym razem jak się pojawiasz to ja się uśmiecham :)))
Asiiek-cały czas ci kibicuję - zobaczysz że wszystko ułoży się dobrze :) a czas zawsze leci tylko trzeba go czymś zająć
czarnykot-tobie z kolei dzidzia daje popalić!!!! ale to cudownie :)
betip-gratuluję bardzo !!!
konwalia- jak twoje zdrówko?
szarlotka,,czarna380,klara 81-kciuki zaciśnięte -będzie dobrze
eweli-no twoja betka mnie powaliła :) super

dorocica -kciuki mocno zaciśnięte !!!!!! zajrzę wieczorem i sprawdzę co u was

miłego dnia babeczki
 
Czesc dziewczyny :)To moj 25dpt. Allleee pospalam:-) Otwieram oczy a tu 10 hehe.Slonko swieci,ja czuje sie w miare:tak:Jak narazie zero mdlosci,wiec szybko zjadlam sniadanie;-)Teraz mala kawka;-)Jestem na zwolnieniu,wiec staram sie duzo odpoczywac,lezec.A w srode 1 usg,juz nie moge sie doczekac :-D
Dorocica trzymam kciuki za transferek:-) Mam wielka nadzieje,ze sie uda.Musi sie udac.Wysle tego bociana co siedzi u mnie na kominie,do Ciebie ;-)
betip gratuluje dzidzi :) Teraz dbaj o siebie,odpoczywaj i staraj sie nie denerwowac:tak:
eweli1982 betka super ;-)
dziewczyny po transferze dacie rade,kazda z nas daje:-) napewno bedzie wszystko ok:-)

Pozdrawiam wszystkie staraczki i mamusie;-) Udanego weekendu :)

czarna380 ja tez plamilam po transferze.Byl to 3,4 i 5dpt.Potem cisza.Wedlug mnie bylo to zagniezdzanie zarodka.Wertowalam internet i roznie pisza o implantacji,ale widocznie to sprawa indywidualna. Potem mialam malutkie plamienie ,doslownie plamka w terminie miesiaczki,ktorej nie dostalam :-) Takze ja trzymam mocniutko kciuki:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczynki,
ależ dynamicznie się tu zrobiło, wcześniej śledziłam wątki każdej z Was, a teraz to już nie umiem spamiętać wszystkich informacji.
W każdym razie dorocica - dzisiaj Twój dzień i Twoich bąbelków, niech zostaną z Tobą na całe 9m
konwalia i szarlotka - poniedziałki mi najbardziej nie pasują, może jakiś wtorek albo czawrtek popołudnie?

Ja też juz odliczam tygodnie do mojego krio... nie mogę się doczekać!!!
 
Cześć kochaniutka :) Mam nadzieję, że jednak nie oszalejesz, dzieciaki muszą mieć zrównoważoną matkę :D
ewelko jeśli one tylko są jeszcze ze mną to ja równowagę szybciutko odzyskam :-) do wczoraj byłam dobrej myśli, ale powoli tracę nadzieje, brzuch mnie boli jak na małpkę i tempka spadła o 0,1

czarna380 ja mam podanego jednego zarodka 9 kom. i też mam takie plamienia. Dziś mój 7 dpt i nie wiem na razie co to znaczy.

klara81 napisz mi od kiedy masz te plamienia, jakiego koloru i jak obfite, bo ja już zaczynam fiksować, to czekanie mnie dobija cały czas biegam do toalety i sprawdzam czy coś mam na wkładce, dziś jest mój 6dpt, jeszcze 4 dni, a ty kiedy tsetujesz ??

dorocica trzymam kciuki za transfer i za wgryzanko :-)

Hej dziewczyny....ale ten czas wolno leci:(:(:(...u mnie 6dpt...tak jak czarna380 ..transfer 2 kwietnia miałam:)....ale z objawów nic:(w nocy już skurczu ani jednego....brzuch normalny...żadnego bólu piersi, może minimalny jak zawsze przed @....czasem takie napięcie w podbrzuszu i lekki ból czy kłucie albo delikatny skurcz ale tez identyczny tak jak przed @:(dlatego zaczynam coraz bardziej wątpić że się uda....
będzie dobrze, ważne, że nie masz żadnych plamień, one nic dobrego nie wróżą

czarna380 ja tez plamilam po transferze.Byl to 3,4 i 5dpt.Potem cisza.Wedlug mnie bylo to zagniezdzanie zarodka.Wertowalam internet i roznie pisza o implantacji,ale widocznie to sprawa indywidualna. Potem mialam malutkie plamienie ,doslownie plamka w terminie miesiaczki,ktorej nie dostalam :-) Takze ja trzymam mocniutko kciuki:tak:
u mnie był to 2,3,4 i 5 dzień po, dziś narazie nic nie widzę, ale bolą mnie jajniki jak przed @, napisz mi jakiego koloru miałaś plamienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry