reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agi17070, olej od 1dc po 2 łyżki stołowe ja piję wieczorem, ananas po 2-3 plastry parę dni przed i 2-3 dni po transferze, no i najlepiej świeży.
 
Witajcie dziewczyny. Dziś dzień mojego badania, stresuję się bardzo, nie wiem czego mam się spodziewać, żadnych objawów.....Proszę trzymajcie kciuki, bardzo pragnę zobaczyć wysoką betę.
dorotav Ty jeszcze kilka dni do badania, jakieś przeczucia???
 
Aliria doskonale cię rozumiem jestem w podobnej sytuacji mam za sobą 3 pełne procedury (5transferów) i nic z tego :( Mam jeszcze 2 mrozaczki ale jak i tym razem nie wyjdzie to nie wiem co zrobię. Mój mąż ma dość i ja też powoli tracę wiarę że kiedykolwiek będę mamą. Nie masz jeszcze wyniku bety to się nie poddawaj, może będzie wysoka :) za co trzymam kciuki. Jaki zarodek miałaś podany? jaki jest u was problem ?

agi79 trzymam kciuki za betę.
 
agi79, kciuki zacisniete !

Ja czuje sie strasznie, ból głowy,zmęczenie, nie mam na nic sił, nie mogę patrzeć na jedzenie, wogole mało jem :(
 
Cześć dziewczynki

Tak jak Lilia Wam pisała , dr kazał odstawić leki. Beta była na tyle mała że nawet nie utworzył się pęcherzyk ciążowy i będąc na wizycie miałam już brązowe plamienia. Dziś czyli 2 dni od odstawienia leków przylazła do mnie @. Mam już od tego cyklu antyki. Dr powiedział że 3 miesiące trzeba odczekać i w sumie nie wiem teraz czy w 3 cyklu podejście ma być czy w 4 ale chyba w 4 także wychodzi na styczeń jakoś. Mam pojawić się na wizycie w trakcie 2-go opakowania antyków także się dopytam kiedy faktycznie mogę podejść znowu. Zaczynam znowu faszerować się witaminami i czekam już do kolejnej próby. Mimo mojej porażki nie mogę się już doczekać.

Dziewczynki możecie mi napisać co można brać zamiast DHEA eljot bo nie ma go nadal w aptekach.

Raz jeszcze dziękuję Wam za wszystkie kciuki.

Dorotav - Też jestem zdania że powinni nas usypiać po transferze. Te oczekiwanie jest najgorsze przynajmniej dla mnie. Wolę już robić te zastrzyki niż czekać na bete chociaż od dziecka mam lęki przed nimi:baffled: . Praktycznie za każdym razem mam jakieś inne odczucia po transferze albo schizy w sumie nie wiadomo. Trzymam kciuki cały czas:tak:

Lilia - Dziękuję Ci kochana że przekazałaś informację dziewczynom na mój temat:happy:

Juhasek - Kurcze a taka ładna była ta 1 beta. Powtórzyłabym ją na Twoim miejscu w tym labo co wcześniej robiłaś. Może to tylko jakaś rozbieżność spowodowana że badanie było w różnych labo mimo że norma ta sama.
 
reklama
Do góry