reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ladygodiva nadal mowię obcy bo mojmj M niepodoba sie imię jakie wybrałam , miał byc Maciuś albo Maja, dla dziewczynki z imieniem byliśmy zgodni ale co do chłopaka to juz nie , zatem moj teraz mówi do niego szczeniak hahaha
 
Ladygodiva nadal mowię obcy bo mojmj M niepodoba sie imię jakie wybrałam , miał byc Maciuś albo Maja, dla dziewczynki z imieniem byliśmy zgodni ale co do chłopaka to juz nie , zatem moj teraz mówi do niego szczeniak hahaha

Kasik nawet dziewczynce byłoby dobrze z wąsem :)
 
Juhasek przykro mi ...
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
 
reklama
Czesc wszystkim, jak somopoczucia?
U mnie 5 dpt i oczywiscie czasami zaczynam swirowanki. Mysle sobie ze nie mam zadnych... zadnych objawow, brzuch nic a nic nie boli piersi to samo, a przeciez ostatnim razem wszystko to bylo i wtedy bylam w ciazy. Ah... zwariowac idzie!

Genna chlop jak nic! Moj Adas na usg tez nie skapil pokazu sama zauwazylam zanim lekarz pokazal;-) super, gratki!

Luiza a ty jak sie czujesz?

Juhasek trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok!

Pozdrawiam...;-)
 
Do góry