reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olga29
Dziś mój 6dpt i... też nic szczególnego nie czuję.
Przeczuwam porażkę.
Biorę tylko końskie dawki luteiny i mam wrażenie, że od tego chodzę zamącona, głowa ciężka, ogólnie bez sił :(
Jakoś ten mój organizm nie chce przyjąć maluchów albo one za każdym razem słabe :(.
Nie wiem czy dane mi będzie kiedyś być w ciąży?
To już moja 4 pełna stymulacja, zresztą bardzo źle stymuluję i mąż mi powiedział, że on się już chyba nie pisze na kolejne próby, bo boi się o moje zdrowie. Tyle tych hormonów już człowiek wpompował w siebie, że to na pewno nie pozostaje obojętne :(
Co robić, jak będzie kolejna porażka.
Umrę do wtorku, a potem to nie wiem, jak wyjdę z tego doła :/
Powiedzcie coś na pocieszenie...
 
Aliria wspolczuje, ja mialam tylko 1 stymulacje i calkiem ok ja przechodzilam i za pierwszym swierzaczkiem zaszlam w ciaze, potem crio- porazka, to jest 2gie. Niepoddawajmy sie nigdy, w koncu przyjdzie dla wszystkich taki dzien...wymarzony!:tak: glowa do gory, i pozytywnie!!! trzymam kciuki
 
Aliria, a jaki jest u was problem ?
Ja pierwszy raz podchodziłam ale stymulacja to była porażka. Pobrali tylko dwie komórki i zapłodnila sie jedna. Pomimo wieku i zapewnień lekarki stymulacja to coś o czym juz nie chce myślec i nie rozumiem dlaczego niektóre dziewczyny z bardzo niska rezerwa produkują więcej jajeczek , nie wiem dlaczego tak jest ale cóż nie trzeba sie poddawać, musi sie udać.
 
Juhasek, przykro mi, a już była taka ładna beta. Tulę mocno :-(
Jo.M, przykro mi kochana. Następny raz będzie udany. Teraz już coś zaskoczyło i następnym razem się uda :tak:

ja kilka dni nie miałam neta i nie mogłam napisać co na wizycie. No więc kropek ma już 4,6 mm i w środę to był 6 tydz i 1 dzień ciaży. Trochę młodsza niz jak liczyć od dnia transferu. Widziałam zarodek i serduszko. Tzn. serduszko to widział mąż, bo ja byłam pod innym kątem i nie bardzo widziałam. Ale lekarz mnie uspokoił, że jest serduszko, więc ok. Teraz zapisałam się na wizytę do swojego gin i mam nadzieję, że zrobi mi usg, chociaż nie wiem.
Także 2.10 mam nadzieję na kolejne spotkanie z kropkiem:)
 
genna, gratuluję obcego w męskim wydaniu, mąż niech tak nie mówi na młodego bo pierwsze co zrobi to go obsika, taka męska zemsta ;-)

Juhasek87, :-( robiłaś betę w tym samym labo ?

Aliria, u mnie dzisiaj 8dt i zamiast być coraz lepiej jestem coraz bardziej słabsza, pewnie po sterydach, wybuchy gorąca, poty, zaraz potem dreszcze taka huśtawka hormonów jak chyba kobiety mają przy menopauzie, zamiast ciąży będzie klimakterium. Nawet nie wiem co mam Ci napisać, bo sama jestem w takim głębokim dołku.

Czytam Was stale i jak znajduję jakieś daty od razy uzupełniam kalendarz, ale nie odzywam się bo właściwie cały czas pewnie bym marudziła, sama się z tym źle czuję,bo mnie to przeważnie zawsze dużo wokół a tu taka totalna bezsilność. :baffled:
Zdecydowanie na czas oczekiwania na betę powinni nas usypiać, albo w przypadku powodzenia jak tylko maluszkowi uda się zakopać to od razu powinnyśmy świecić na zielono :tak:


WRZESIEŃ

28: agi79 - wysoka beta !!

30: kasik36 - wizyta u doktorka
30: Aisa79 - wizyta serduszkowa
30: Aliria - wysoka beta !!

PAŹDZIERNIK

01: Ladygodiva - podglądanie przed crio
01: Agulla84 - genetyk

02: Anulla28 - spotkanie z kropkiem
03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.

03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
reklama
Juhasek ściskam gorąco.:(
Dorotav masz rację. Najlepiej zapaść w sen do dnia bety. Dużo bym za to dała.
Tak myślałam to wolę mieć betę od razu 0.1 niż 50 czy 100 a potem klapa. Strasznie współczuję.
A ja właśnie zjadłam ostatnią doxycykline... uff
 
Do góry