reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kasik, ze kluje to normalne. cala ciaze cos boli i kluje. najgorsze wedlug mojej prowadzacej ciaze sa bole jak miesiaczkowe. z takimi lec do lekarza. inne to rozciaganie itp.
 
reklama
Kasik, nie mowie tu o bolach przed betai troche po bo to jeszcze wszystko po stymulacji, punkcji. Mowie o typowo ciazowych ;) jak juz sie troche w tej ciazy jest. Mnie bolal brzuch cos na poczatku 2 trymestru i pamietam slowa mojej ginekolog, ze skoro nie jak miesiaczkowe to mam sie nie martwic...
 
Ladygodiva pewnie lekarce chodzilo o takie bole ze skurczami bo takie czesto sa przy @. Ja mialam zawsze silne bole @ ale bez skurczy, nospa nawet max nie pomagala, jedynie ibuprom max i to co 4 godziny. Oczywiscie bralam do momentu jak na tym wlasnie forum dowiedzialam sie, ze szkodzi na komorki.
 
Hmmm ibuprom max ;) mnie to tak boli ze trace przytomnosc i nawet dwa ketonale 100 nie pomagaja. A jak przytomnosci nie trace to leze na podlodze i krzycze.
Ibuprom zle na komorki wplywa? To te wszystkie ketonale sprawily pewnie ze mam taka beznadziejna jakosc komorek, inhibina b tylko 20. Czlowiek sie uczy cale zycie.
 
Ja bóle miesiaczkowe i to na prawdę silne mialam AZ do 20 tygodnia ciąży potem przeszly jak ręką odjal.... wiec jak widać nie koniecznie wroza cos zlego. Nie raz mialam takie silne ze AZ nogi mi miekly i wstrzymywalam oddech tak bolalo i jak widać nic się nie stalo. Mi się wydaje ze chodzi tu o bóle takie jak na @ przy plamieniach.
 
Ja wczoraj mialam bol brzucha jak na @ i tez sie tym martwie..

Jutro dzwonie do mojego gina, tzn juz dzis..wiem ze to niedziela a powiedzial ze moge dzwonic do niego gdyby sie cos dzialo.. powiem mu ze dalej mam wymioty, bole brzucha itp.. :-(

Dzis zjadlam troszke rosolku zeby sie posilic? Chwile bylo fajnie a potem znow sie zaczelo... :-(

Kasik.. przykro mi ze znow plamienia wrocily... oby jak najszybciej przeszly !! ja nie mam plamiec ale mam bole brzucha, co prawda nie non stop ale sa..

Ladygodiva ja nie mialam nigdy robionego badania inhibiny b.. po co;-) sie to robi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie. Ja po nieprzespanej nocy :( Wczoraj pojechałam do szpitala, bo wieczorem zaczęłam krwawić, więc pojechałam od razu do szpitala. Oczywiście w moim szpitalu bardzo dbają o pacjentów i lekarka z oddziału kazała na SOR żeby mnie odesłali do domu. Ale w koncu łaskawie przyjęła mnie na oddziale, na którym musiałam na nią ponad pół godz czekać - w tym czasie można zawału dostać. Z łaską mnie zbadała. Nie wiadomo skąd było krwawienie, czegoś brązowego mam pełno w środku i nie wiadomo o co chodzi :( Krwiaka żadnego nie ma. Nie bardzo mnie pocieszyła, bo powiedziała, że to może być objaw poronienia, bo każde plamienie w ciąży jest niebezpieczne i a lekarze i tak nic nie zrobią, bo ciąża się albo utrzyma albo nie. No i dała mi do zrozumienia, że nie mam po co tam przyjeżdżać, bo oni i tak nic nie zrobią. Trochę się martwię, bo na usg widać dalej pęcherzyk ciążowy i żółtkowy i lekarka takim olewającym głosem powiedziała, zarodka nie widać. Pęcherzyk ciążowy trochę urósł, bo ma teraz 1,64cm, a żółtkowy 4mm. Może i to trochę za wcześnie na zarodek, ale niektóre z Was już w tym czasie widziały serduszko. Dziś już 24dpt i nie ma zarodka :( Coś słabo się rozwija ten mój kropek. Boję się, że do środy nie będzie nic widać.
Że też nie możemy się spokojnie cieszyć ciążą, tylko zawsze coś :(
 
Do góry