reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Olga29, zatem trzymamy kciuki, ja bym chyba podała dwa zarodeczki, nie wiadomo jakby ten drugi zareagowałby na powtórne zamrożenie.

Dorotkav, jo.m czekamy na wieści.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieki dziewczyny za & i tym razem jestem optymistka wierze ze sie uda
liskka tez jestem tego zdania ze 2gie mrozenie to pewnie kiepskie szanse. Poza tym jak juz razem mieszkaly do tej pory to nie wypada teraz rozdzielac...hehe
 
Juhasek87 trzymam kciuki za pozytywną betę

liskka gratuluję serduszka :)

Luize super wieści.


jazzabell ale niespodzianka :-) gratuluję



olga29 witaj na forum, trzymam kciuki za crio.
dorotav z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie i trzymam kciuki za malucha/maluszki ;-)


Odebrała wypis ze szpitala histeroskopia nic nie wykazała wszystko jet ok. Nie wiem co było przyczyną upławów zrobiłam wymazy na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby i wszystko jest ok, może na luteinę jestem uczulona :confused: Czekam jeszcze na wynik badania histopatologicznego.
 
Dziewczyny, jestem w trójpaku !! dwa piękne zarodki siedzą już w moim brzuszysku, widziałam je tam no i zdjęcia też miały superowe. Z 6 komóreczek, powstało 5 zarodków, 1 przestał się dzielić, 4 ok, dzisiaj 1 uległ rozpadowi, 2 są podane a trzeci obserwują - leniuszek za tatą w poniedziałek / wtorek okaże się co z nim. Transfer dzisiaj bardzo bolał, nie wytrzymałam 15 minut na fotelu, musiałam lecieć po 10 min do wc, potem godzinkę leżałam. Mam zapisane luteina, duphaston, magnez, no spe, fraxiparine, methyperd, femibion, inofolik normalnie cała apteka. 3 październik - wysoka beta !! innej opcji nie przyjmuję. :-)


Luize, super, zarodeczki muszą być mega silne że transfer w 5 dobie. trzymam za nie kciuki :tak:

jazzabell, ale jaja, nawet dwa, ale super, świetnie że wszystko w porządku, zdrowe maluszki, gratuluję :tak:

Asita, kochana, jak Ty długo się do nas nie odzywałaś, jak się czujesz ?? Fluidki chętnie przyjmuję w każdej ilości i nie dziękuję za nie ;-)

olga29, witaj na forum, gratuluję synusia, i trzymam kciuki za drugie maleństwo, też myślę że teraz lepiej przyjąć dwójkę niż żeby drugi kolejny raz musiał być mrożony, poza tym jak rozdzielać bliźniaki no nie wypada. :-)

Jo.M, kochana jak u Ciebie ?
 
Ostatnia edycja:
Dorota nie widzę innej opcji jak 3 października wysoka beta :) kciukaski i oszczędzajcie sie i mam Nadzieje ze leniuszek po tacie da radę, w koni musisz miec dużą rodzinkę :)
Jazzabel juz gratulowalam na zakwalifikowanych ale jeszcze raz podwójnie gratuluje :)
JoM ??????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry