reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

właśnie zjadłam i mi przeszło. To chyba mdłości z głodu. Zjadłam bułke i 5 ogórków kiszonych i od razu lepiej :tak:

Kate współczuję samopoczucia. Na wszelki wypadek jakąs gorącę herbatkę z cytrynka może wypij. Jestes w pracy?
 
reklama
aisa ogoreczkow się chciało;-P to już nie kapusta kiszona;-P

wzielam wolne i leze w lozku potem ide babcią się zająć wiec będzie wesoło ;-) mysle ze to stres tym bardziej ze mam cos z jelitami...coz był czas przywyknąć;-P
 
DOROTAV trzymam kciuki żeby dzidziolek/dzidziolki został/y z Tobą na długie 9 miesięcy &&&&&&&&&&&&& i przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
JAZZABELL gratuluję :-)
Za wszystkie dziewczyny nieustannie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&& i także przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witajcie dziewczyny :-)
moze krotko o mnie, jestem nowa na forum, mimo ze czesto sledze ten wątek i wasze starania o dziecko. Sama tez jestem w takiej sytuacji...
W 2010 nieudane 2 IUI, natepnie kwiecien 2011 IVF- (ICSI) i pierwsza proba udana, cudowny prawie 3letni synus.
Przyszedl czas na rodzenstwo w maju tego roku mielismy CRIO jednego zarodka, po 2 tyg. szczescie niesamowite II kreski na tescie!
Niestety w 7 tyg. stwierdzony pusty pecherz plodowy:-( i nastepnie samoistne poronienie. W tym miesiacu znowu probujemy, jestem wlasnie po wizycie kontr. i wszystko wyglada dobrze. Transfer zaplanowany na poniedzialek.
Potrzebowalam tu do was napisac bo emocje jakie we mnie teraz mieszkaja sa ogromne i musze z kims o tym rozmawiac...
Oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie staraczki mocno mocno;-) Pozdrawiam
 
Olga witaj wsrod nas.. ;-) gratuluje synusia i trzymam kciuki za transfer !! ;-) przykro mi ze poprzednie crio tak sie skonczylo ale teraz sie uda!! ;-)

Dorotko hallo co tam u ciebie? Opowiadaj tutaj nam szybko ze szczegolami ;-) hehe
 
pozostaly 2 i wlasnie decyzja czy 2 podajemy czy 1. Sa zamrozone razem wiec jesli zdecydujemy sie tylko na 1, drugi bedzie powtornie zamrazany. Myslimy o zabraniu do domciu 2 ale jednak jakies obawy sa...
W pon. sie okarze, ostatnie rozmrazanie 2 zarodkow zakonczylo sie podaniem tylko 1 bo 2-gi nie przezyl:-(
 
reklama
liskka, gratuluję serduszka:) teraz ja mam nadzieję usłyszeć ten wymarzony dźwięk:) też będę w 6 tyg i 3 dniu :)

Dorotka, pewnie juz jesteś po transferze,wiec niech dni do wysokiej bety miną szybko i niech kropek zostanie z Tobą na kolejne 8 miesięcy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry