reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kasik36, oj to coś pomyliłam, przepraszam, wersja z wolną przestrzenią jest zdecydowanie lepsza, trzymam kciuki żeby szybko się wypełniła i za usg, czekam na relacje. :-)
 
reklama
Mimozama, 1 czy 2 zarodki będziesz miała podawane ?

kasik36, może pani dr jeszcze nie skończyła obchodu ?

SIERPIEŃ

25: Quinnie - wizyta z anestezjologiem + badania
25: dulano85 - wizyta
25: andzia.m - podglądanie pęcherzyków
26: Mimozama - udany transfer
26: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
26: Quinnie - histeroskopia
26: kate_p7 - III wysoka beta !!
27: andzia.m - punkcja
27: Aisa79 - wizyta stymualcyjna
27: Jo.M. - wizyta u immunologa
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

WRZESIEŃ

02: Asia_77 - wizyta
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna


PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
 
Tak jak przypuszczałam pani doktor zapomniała o mnie :wściekła/y: Musiałam po nią iść ale byla miła i przeprosiła. Nie mogła znaleźć zarodka więc stresa mi zafundowała. Jest i serduszko bije, nawet włączyła mi więc pierwszy raz usłyszałam :-) Wydrukowała i dała na pamiątkę :tak: Z usg wynika 6 tydzień i 6 dzień. Niestety na koniec mnie trochę podłamała bo na moje pytanie jaka mogła być przyczyna krwawienia powiedziała, że przyczyn może być wiele a jedną z nich nieprawidłowy zarodek ale na tym etapie nie można tego stwierdzić. Szkoda, że akurat tą przyczynę mi przytoczyła ale liczę, że to jednak nie to a przestrzeń. I tej wersji będę się trzymać :tak::-) Zarodek ma 88 mm a akcja serca 183 więc chyba dobrze. Za 20 minut przyjedzie M więc będę miała do kogo gębę otworzyć bo zdziczeję tutaj sama ;-):-D I koleżanka też się zapowiedziała i brat więc pewnie wszyscy przyjdą na raz, dobrze, że sama jestem na sali bo taki tłum mógłby komuś przeszkadzać.
 
Na ministrialnym wiec jeden podadzą jesli oczywiście bedziemy mieć co podawać. Wiemy tylko że zaplodniono dwie komórki i że wygląda to ładnie. Nic więcej. W Poniedziałek po 12 będziemy wiedzieć czy jest co podać.
 
Kasik trzymaj sie swojej wersji a maluszek jest bardzo silny.
Dorota no teraz zastrzyki to pikus :-). U genetyka bylam juz dla siebie, robie badania profilaktycznie bo jestem w grupie ryzyka ze wzg na raka w rodzinie. Przy okazji szczepienie zrobione.
Mimozama trzymam kciuki za zarodeczki :-)
 
Ostatnia edycja:
kasik36, trzymamy się Twojej wersji o przestrzeni, a maluszek pięknie rośnie i serduszko ma jak dzwon :-)

Mimozama, na bank będzie do podania jeden zarodek, drugi pojedzie na zimowisko :tak:

Olusia, co u Ciebie, jak się czujecie ?:-)
 
reklama
Witam wieczornie :-)


Lilia zmieniłam na dr Biernat..

a pewnie transfer będziemy mieć w podobnym terminie :-)

gos1512 wcześniej chodziłam do dr Ogrodnika
 
Ostatnia edycja:
Do góry