reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cleo1980 może zadrapałaś się przy wkładaniu lutki? jeśli nie ma tego dużo nie masz się czym martwić. Jak się nasili zadzwoń do swojego lekarza może dawkę luteiny ci zwiększy.
 
reklama
Cleo trudno powiedzieć ale myślę, że to może być implantacja, poniżej co się dzieje z zarodkami:

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

 
agulla nie trac wiary;-) mój mąż leczył sie bardzo długo ponad 10 lat, skonczylo się na adopcji w poprzednim związku, i nagle parametry sie poprawiają i w ogóle cuda sie dzieją, mam nadzieje ze to nie koniec naszych cudów, ale czasem musi być po prostu ten czas, nie wiemy wszystkiego lekarze tez nie wiedza;-P u Ciebie tez tak będzie, każdy ma swoją droge i swoje buty;-P twoja droga będzie cięższa od dróg innych, ale dacie rade, tylko nie wolno się poddać bo nastawienie to podstawa..
 
kasik36, bardzo się cieszę że już mniej plamisz, byle tak dalej a zaraz krwiak się oczyści, no i super że plackiem nie musisz leżeć. a jak usg ?

Aisa79, brawo, dumna jestem z Ciebie, poradziłaś sobie z zastrzykiem jak profesjonalista. ;-) co u genetyka ?

kate_p7, rzadko która klinika który lekarz zaleca przed iui bądź ivf badanie kariotypów, a powinna to być podstawa tak jak badanie hormonów. No ale wiadomo dla kliniki liczy się kasa, za bardzo stratni by byli gdyby od razu kierowali nas do genetyka lub immunologa. :wściekła/y:

solostar, bardzo mi przykro że się nie udało. Macie jeszcze jednego pingwinka, on na pewno da radę i z Wami zostanie, trzymam kciuki

Lilia, no właśnie coraz bardziej wątpię w to że podejdę do stymulacji we wrześniu, ciągle coś mi się przytrafia. zobaczymy co doktorek powie w piątek.

mimozama, trzymam kciuki za efektowne spotkanie komóreczek z chłopakami

martolek, co u Ciebie ? jak punkcja ?


SIERPIEŃ

25: Quinnie - wizyta z anestezjologiem + badania
25: dulano85 - wizyta
25: andzia.m - podglądanie pęcherzyków
26: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
26: Quinnie - histeroskopia
26: kate_p7 - III wysoka beta !!
27: andzia.m - punkcja
27: Aisa79 - wizyta stymualcyjna
27: Jo.M. - wizyta u immunologa
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

WRZESIEŃ

02: Asia_77 - wizyta
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

PAŹDZIERNIK

01.10: Agulla84 - genetyk
 
reklama
dorotav ja nie miałam krwiaka, przynajmniej lekarz go nie znalazł ani we wtorek podczas bardzo dokładnego badania jak i w czwartek podczas krwawienia. Wczoraj mi powiedział, że najprawdopodobniej krwawienie było spowodowane pustą przestrzenią przy kosmówce, czasami na usg tego nie widać. Z czasem jak się zarodek będzie rósł przestrzeń się wypełni i powinno być wszystko ok. Jeszcze usg mi nie robili. Pytałam 2 godziny temu pielęgniarkę to mówiła, żebym się upomniała podczas wieczornego obchodu czyli za jakąś godzinę.
 
Do góry