reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

inka gdzie robisz inmunologa?prywatnie czy na NFZ?
Solostar przykro mi bardzo ale pamiętaj masz po kogo wracac:tak:
Kasik ciesze się że lepiej się czujesz psychicznie i że to są tylko brązowe plamienia:tak:
Olusia nasza jak się czuje?
 
reklama
agulla84 zapisałam się do immunologa na nfz w Łodzi , próbowałam do Krakowa dzwoniłam cały tydzień ale nikt nie odbiera :( Będę jeszcze próbować może będą bliższe terminy.
 
tak trzeba mieć skierowanie
92-213 Łódź, ul. Pomorska 251 - tel. 426757338
Kraków - tel. 124248812 adres nie znam są podane 2 różne ulice nie wiem która dobra , jak się ta dodzwonię dam ci znać.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie..Jestem bardzo zmartwiona.
21 sierpnia miałam crio 2 kuleczek
i od wczoraj mam takie beżowe plamienia..czasem bardziej czasem mniej..Dzisiaj jakby się nasiliły.Jestem dopiero drugą dobę po..
Czym to może być spowodowane?za pierwszym razem nie miałam takich objawów..bardzo się boję,,,,,
 
Do góry