reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
W ogole dziewczyny musze Wam podziekowac za wszystkie mile slowa, za troske i przezywanie razem ze mna chwil dobrych i zlych. Jestescie nieocenione i kochane, nie wciskam podziekowan i polubien ale Wy wiecie jak bardzo jest to dla mnie wazne. Nie wiem co ja bym bez Was zrobila. Przepraszam, ze w wiekszosci przezywam tylko swoj klopot i troche Was zaniedbuje ale mam nadzieje, ze mi to wybaczycie. Ach sentymentalnie sie zrobilo, to chyba hormony daja sie we znaki ;)
 
Dorotko ja bralam Gonal F, cetrotide i orvitrel na pekniecie pecherzyków...:-)

Ale sie robi na forum sentymentalnie... - hormonki buzuja... :tak:
 
Dorotav bralam Menopur 300 j przez 7 dni, gonapeptyl chyba przez 6 dni i pregnyl na pekniecie. Z innych lekow to mysle, ze pomogl mi encorton, olej lniany, acesan, DHEA Eljot i clexane. A moze to czysty przypadek, ktoz to wie ...
 
Olusia, Kasik, dziewczyny nie stresujcie maluchów:) Już tyle się wycierpiałyście podczas stymulacji, transferów itd, że teraz musi być tylko lepiej :tak:Maluchy walczą, biją serduszka i to najważniejsze. Trzymam również kciuki jak dziewczyny, żebyście szybko wróciły do domu spokojne i abyście już do końca cieszyły się nudnymi ciążami:)

Dużo napisałyście i nie jestem w stanie nadrobić, więc przepraszam, że nie napiszę więcej:) Jest już na 100% pewne, że w czwartek 28.08 mam transfer na 13.10. Mam nadzieję, że zarodek się odmrozi. No i podobno mam ładne endo, ale nawet nie zapytałam ile mm.
 
No ja juz po obchodzie - lekarz powiedzial ze moge usiasc na lozku zdecydowanie wyzej wiec gadam sobie z kolezanka na gg i zagladam na forum oraz slucham muzyki:tak:... pozwolil mi raz pojechac na wozku do toalety wiec jak pojade do bedzie dluzsza chwila.... czekam na mojego i wezme prysznic szybko...w lazience mam krzeslo wiec usiade sobie i umyje sie...co dziennie mam innego lekarza na dyzurze... jutro beda wszyscy jak to po weekendzie.... i moze juz jakas decyzja zapadnie...
 
reklama
Olusia super ale i tak trzeba czekac dalej;-)

jakoś dołki mnie dopadają, pewnie nie jestem jedyna ;-P we wtorek mam trzecia weryfikacje i się boje, wiem ze niektórym już na drugiej weryfikacj wychodzila beta dwucyfrowa, ale czy w ogole jest szansa na bete w 6dpt 4 dniowych zarodkow ?czy ja siee tylko pocieszam? no i jeżeli przy trzeciej weryfikacji beta nie wzrośnie to wtedy już koniec? w sumie to będzie 10dpt
 
Do góry