reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dorota ja tez uwielbiam psy , nasz został z rodzicami bo my na wakacjach i co 2 dni dzwonimy bo tęsknimy. Pierwszą sunie uśpiła moi rodzice jak byłam za granicą na praktykach i je powiedzieli mi , siostra przez przypadek sie wygasała po miesiącu , Ryczałam kolejny miesiąc jak
Widziałam jakiegoś pieska , a niunia miała 16 lat i tez miała juz rakowe sprawy :/ mam nadzieje ze twoja wróci bo serce pęka z braku wieści o niej :(
 
Estrofem nie jest tylko na wielkosc endo. Wplywa na recepcje zarodka u niektorych kobiet

Lolitka, też jestem bardzo ciekawa, mogłabyś nam to jakoś przetłumaczyć ?? :tak:

Dorota ja tez uwielbiam psy , nasz został z rodzicami bo my na wakacjach i co 2 dni dzwonimy bo tęsknimy. Pierwszą sunie uśpiła moi rodzice jak byłam za granicą na praktykach i je powiedzieli mi , siostra przez przypadek sie wygasała po miesiącu , Ryczałam kolejny miesiąc jak
Widziałam jakiegoś pieska , a niunia miała 16 lat i tez miała juz rakowe sprawy :/ mam nadzieje ze twoja wróci bo serce pęka z braku wieści o niej :(

genna, nasza Lulu mieszka z rodzicami, dopiero dzisiaj mi powiedzieli że zaginęła, no i ciągle popłakuję. jutro rozwieszamy ogłoszenia, mam nadzieję że może ktoś ją przygarnął, widział i da nam znać.
 
Juhasek – mnie się podoba fioletowa :-)

Lilia- jesteś żywym przykładem na to, że nie wolno się poddawać. Jeśli mogę zapytać to udało się z Twojej komórki?
Mnie się jeszcze nie udało, ale marzę i wierzę, że ten dzień kiedyś nastąpi :tak:

dorotav – mam ogromną nadzieję, że piesek się znajdzie, trzymam za to kciuki.
 
Lilia-:cool: pisałam z telefonu ze słownikiem i mi Ciebe podpowiedział , sorki miało być Lolitka. Ja też wierzę, że niedługo będziesz chodziła z taaaaaakimmmmm wwwiiielllkim bbbrrrrzzzzuuuccchhheem. :-D

Ann, Kasik, Olusia, Gos i Jazzabell za udany poniedziałek &&&&&

Dorotav- nie płakusiaj może sunia się znajdzie, moi rodzice też mają starego wilczura 13 lat i wiem co czujesz.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki

Ann84 - Gratuluję pozytywnej bety i II kreseczek. Daj znać po kolejnym badaniu:-)

Olusia - Jak tam ? Dziś masz transfer ?

Lolitka - ja też z chęcią bym się dowiedziała więcej na temat estrofemu
Przypomnij mi proszę jak to jest z tymi suplementami. Ja obecnie biorę dhea 25mg , Q10 , selen , magnez i zestaw wit. Wcześniej brałam też D3 ale odstawiłam bo jest obecne w zestawie wit które biorę wiec chyba wystarczy. Pod koniec sierpnia prawdopodobnie będę miała stymulację. Mam więc pytanie czy zwiększyć na chwilę obecną dhea ? i które suplementy odstawić po punkcji a które brać dalej. Z tego co pamiętam to brałaś D3 , magnez , kwas foliowy dalej po transferze ale nie wiem czy dobrze pamiętam. Dzięki

Kasik36 - Trzymam kciuki za Twoje zarodeczki.
 
reklama
Do góry