reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anulla28 nie wiem czy wytrzymam do 15....juz dostaje na glowe :( w weekend pewnie odpada, tak wiec pewnie 14....jak starczy mi odwagi !
A ty jak sie czujesz ? Jakies obiawy, dolegliwosci ?
 
reklama
Dorotav- hiperką się nie martwię, mam niskie AMH także nie z tego powodu chcę zwiększyć ilość spożywanego nabiału. Nigdy nie przepadałam za częstym jedzeniem serków, mleka i innych produktów mlecznych. W okresie lata jak gdy są upały bardzo lubię młode ziemniaki z kalafiorem, fasolką albo zasmażaną kapustą a do tego uwielbiam kefir i tylko wtedy pozwalam sobie na większą ilość nabiału. Ostatnio tak sobie myślałam co zrobiłam inaczej jak w jednym moim podejściu miałam 5 komórek ( wcześniej walczyłam z 1 , góra 2) i przypomniałam sobie, że walczyłam po antybiotyku ( w ciągu 4 m-cy miałam ich 4) z infekcją grzybiczną, która powracała i właśnie wtedy jadłam przynajmniej 5 razy w tygodniu jogurt naturalny i tak przynajmniej przez 1,5 m-ca przed stymulacją. Także mój powód jest inny ale pomyślałam, że nie zaszkodzi.

Oktavi, Dorotav i inne dziewczyny jak myślicie mogę sobie zaszkodzić? Ostatnio czytałam artykuł, że płodność " lubi " nabiał. Dodam, że jest to mój 6 dc poprzedający cylkl ze stymulacją. Wizytękontrolną mam na 17.07 i może doktor już coś będzie widział.

Juhasek, Mmm, Anulla - kciuki za jutro

Kasik- piękny tort, znalazłaś czas żeby nocą do nas zaglądnąć

aaa i jeszcze jedno czy mogę iść na depilację laserową czy odpuścić bo nie chcę uszkodzić potencjalnych pęcherzoli bo są dla mnie zbyt cenne.
 
reklama
Do góry