reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Alternatywa a badalas sie immunologicznie, bo jeżeli masz cos w sobie co powoduje poronienia to może można to jakoś powstrzymac lekami czy cos? Kochana straszna i długa ta wasza droga do szczęścia !!! Jesteśmy tu z wami pamiętajcie !!!
 
reklama
Alternatywa bardzo smutna jest Wasza historia aż mi się łezka w oku zakręciła ale w myśl mojej ulubionej piosenki z musicalu Metro "gdy jest źle to dobry znak bo może znów lepiej być...". Chyba już wyczerpaliście limit niepowodzeń i teraz może być już tylko lepiej. Tak jak pisze genna może warto pogrzebać w gentyce i immunologi przed kolejnym crio. Pocichutku pomodlę się, żeby jednak stał się cud i wszystko okazało się tylko złym snem ...
Metro - Chcę być Kopciuszkiem (Barbara Melzer, Alicja Borkowska, Denisa Geislerov'a) - YouTube
 
alternatywa wiele razem przeszliście, aż się płakać chce, kiedy czytam, jak was życie doświadcza i z jaką niesprawiedliwością się spotkaliście. Trzymam za Was mocno kciuki.

A jeśli chodzi o gonal, doczytałam w ulotce i spokojnie można wstrzykiwać wszystko. W penie jest około 60 jednostek więcej niż jest napisane na opakowaniu.
 
LIPIEC

07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
07: mmm - podglądanie pęcherzyków

07: Juhasek87 - podglądanie przed crio

11: Ann84 – udany crio-transfer !!
15: Quinnie - wysoka beta !!
16: Oktavi - badania prenatalne
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

Juhasek87 - udany crio-transfer !!


Agulla, mmm, Juhasek
- powodzenia dziewczyny
:-)
 
Alternatywa, współczuję Wam ogromnie. Bardzo dużo przeszliście i nasze państwo niestety nie ułatwia przyszłym rodzicom. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby jutro było wszystko ok. Chciałabym również jak Ty, żeby wszystko okazało się złym snem i było jednak inaczej niż lekarze mówili. Może warto zrobić dodatkowe badania immunologiczne? Trzymaj się kochana

Kasik, dobrze, że udała się imprezka urodzinowa. Tort wygląda bardzo smakowicie:)
Quinnie, kiedy testujesz? Chyba w podobnym terminie będziemy stresować się na becie:) A już doczytałam - testujesz 15:) ja 13-tego:)
 
LIPIEC

07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
07: mmm - podglądanie pęcherzyków

07: Juhasek87 - podglądanie przed crio

11: Ann84 – udany crio-transfer !!
13: Anulla28 - wysoka beta !!
15: Quinnie - wysoka beta !!
16: Oktavi - badania prenatalne
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
reklama
Do góry