reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik, ja też dostałam od Alternatywy przepiękną kartkę i też mnie poruszyło to co się stało i do tej pory nie mogę się otrząsnąć.
Quinnie, to może być tak jak u mnie - jeszcze się oczyszcza po przejściach podczas transferu. Także spokojnie:) Ja biorę luteinę 3x2 luteiny 100. Do tego luteina podjęzykowa50- 3x2. Po tym miałam progesteron ok, dlatego nie robię wcześniej badań. Ale jak masz wątpliwości, to zrób PRG i wtedy dołożysz lutkę.
 
reklama
Alternatywa, tak bardzo mi przykro, tulę bardzo mocno.. a to juz pewne? moze jeszcze raz niech zrobi USG... :-(

Jo.M jeszcze raz gratuluje dostania sie do rzadkowki :tak:

Aisa witaj
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif


Anulla28 na pewno wszystko jest dobrze...trzymam kciuki za wysoka bete :tak:

montana8 gratuluje serduszka :tak:

Ann84 witaj ponownie, ciesze sie ze wracasz do gry :tak:


Dorotav-​też fajna opcja! Trzymam kciuki za powodznie. :tak:

Kasik- Spełnienia Twojego największego marzenia:-D

Quinnie moj tez wiele razy mi mowil ze za duzo poswiecam czasu na forum.. chociaz ostatnio rzadziej tutaj bywam, ciagnie mnie tutaj, ale tez chce sie odstresowac :D
 
LIPIEC

07: Agulla84 - wizyta przed stymulacją
07: mmm - podglądanie pęcherzyków

07: Juhasek87 - podglądanie pedz crio
11: Ann84 – udany crio-transfer !!
15: Quinnie - wysoka beta !!
16: Oktavi - badania prenatalne
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

Juhasek87 - udany crio-transfer !!
 
Witam popołudniowo
Dziękuję jeszcze raz za miłe przyjęcie, napewno z Wami będzie mi łatwiej przejść przez to wszystko :-)

Kasik spełnienia tylko tego jednego acz ogromnie ważnego marzenia

Juhasek - super i trzymam kciuki mocno

Quinnie za Ciebie także

i w ogóle...

życzę miłego dnia
:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!
Kiedyś się już witałam, ale jakoś nie jestem w stanie za wami nadążyć i nie jestem na bieżąco więc witam ponownie!
Mam pytanie bo moje doświadczenie jest bardzo małe. Będziemy podchodzić w najbliższym cyklu do stymulacji itd. mam stwierdzone PCOS, idziemy protokołem krótkim (z dofinansowania) i mam dawkę gonapeptylu 0,1, gonal 150 IU, czy to aby nie za dużo przy PCOS? Ktoś ma jakieś doświadczenie? Czy nie ma zbyt dużego ryzyka hiperstymulacji? (trochę się nieststy o tym naczytałam i się boję)
I co z dietą białkową? Macie jakieś sugestie?
Pozdrawiam serdecznie!
 
rożniczka, witaj ponownie, co do PCO i gonalu to niestety nie pomogę, ale już co do hiperki to troszkę mogę się wypowiedzieć, miałam dwa razy przy I i II ivf, żeby jej zapobiec w czasie stymulacji pij 2-3 litrów wody, stosuj dietę wysokobiałkową, musiałabyś sobie znaleźć przykłady diety wysokobiałkowej, gdzieś ją miałam ale nie mogę znaleźć, pamiętam też że jest w necie spis produktów które mają dużą zawartość białka. Przy większych objawach lekarz może zapisać CI lek dostinex 8 tabletek po 1 dziennie.

Tabela produktów wysokobiałkowych - Tabele - Odchudzanie - Wieszjak.pl


w czasie hiperki stosowania diety liczyłam sobie w tym kalkulatorze ile tego białka zjadłam

Tabele kalorii (Produkty) - kalorie, wartości odżywcze, kalkulator kalorii produktów żywnościowych. Odchudzanie, dieta, kalorie, licznik kalorii, tabele wartości odżywczych, tabela kalorii, kcal, tabele kaloryczne


I tego białka powinno zjadać się ok. 2,5 grama na każdy kilogram ciała
 
Ostatnia edycja:
dorotav Dziękuję Ci bardzo! Czy warto zwiększyć ilość białka prze stymulacją? Jestem na końcówce cyklu poprzedzającego i się zastanawiam czy zacząć już teraz ;)
 
reklama
rożniczka, a tego to nie wiem,:szok: może inne dziewczyny coś podpowiedzą :-). Ja zaczynałam ją stosować od momentu kiedy dowiedziałam się podczas kontroli ile jest pęcherzyków.
 
Do góry