reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cetrotide 0,25 mg - 50% 65,57zł
Gonal-f, 900j.m. (IU)/1,5 ml (66μg/1,5ml) --ryczałt 463,15zł
Gonal-f, 300 j.m. (IU)/0,5 ml (22 g/0,5 ml) -- ryczał 172,46zł
Gonal-f, 75 j.m. (IU) (5,5 μg) - ryczałt 57,06zł
Puregon, 300 j.m. -- ryczałt 48,85zł
Puregon, 600 j.m. -- ryczałt 59,18zł
Elonva,100 μg - ryczałt 513,87zł
Elonva, 150 μg - ryczałt 513,87zł
Menopur, 1200 j.m.FSH + 1200 j.m. LH - ryczałt 397,65zł
Menopur, 600 j.m. FSH+ 600 j.m. LH - ryczałt 195,26zł
Fostimon, 75 j.m. - ryczałt 3,20zł
 
Ostatnia edycja:
ach bo wiesz mi dzis łzy zamazuja literki :p
w jednych napisałaś - 65zł a w innych ryczałt stąd moje pytanie
a skąd to wziełaś?
 
ach bo wiesz mi dzis łzy zamazuja literki :p
w jednych napisałaś - 65zł a w innych ryczałt stąd moje pytanie
a skąd to wziełaś?

anuszka, zaraz dopiszę ryczałt, tak bardzo chciałam wam wkleić te nowe ceny że przy tych ostatnich to mi się śpieszyło i już nie pisałam, a ceny są ze strony MZ :-)
 
reklama
Refundacja super ale czy bedzie trzeba robic swieze AMH? Niby jest napisane AMH lub FSH ale jak znam zycie kliniki beda chcialy AMH bo badanie drozsze. Trzeba wziac pod uwage, ze sie na nie dosyc dlugo czeka wiec to znowu niektorym odwlecze podejscie. Ja z moim AMH i tak bym sie pewnie nie zalapala bo na bank polecialo po 2 stymulacjach :( No a dofinansowanie do 3 stymulacji oznacza, ze nie tylko dla osob z programu rzadowego bo tam wiadomo sa tylko 3.
 
Do góry