reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Alfa czekamy na dobre wieści :tak:

Genna obcego powitałam już na wątku zakwalifikowanych ale powitam też tutaj - WITAJ OBCY :-)

Blake witaj, w kupie raźniej :tak::-)

Dziewczyny odebrałam wyniki subbpopulacji i nie wiem co mam myśleć bo niby te najważniejsze czyli % nk spadł do 13,6 (doktorek mówił, że najlepiej jak jest mniej niż 15) ale ilość komórek nk nadal powyżej normy bo aż 0,49 (norma 0,09-0,43), na dodatek leukocyty i limfocyty podwyższone. Rozumiecie coś z tego:
Leukocyty 10.96 G/l 4.30 - 10.00
Liczba limfocytów 3.62 G/l 1.00 - 3.50
Liczba limfocytów T (CD3+) 3.02 G/l 0.72 - 2.33
Liczba limfocytów B (CD19+) 0.11 - G/l 0.10 - 0.43
Liczba limfocytów T helper/inducer (CD3+CD4+) 1.98 G/l 0.50 - 1.76
Liczba limfocytów T suppressor/cytotoxic (CD3+CD8+) 0.91 - G/l 0.17 - 1.05
Liczba komórek NK (CD3-CD16+/CD56+) 0.49 G/l 0.09 - 0.43
Liczba limfocytów CD5+ 2.84 G/l 0.39 - 2.24
Liczba limfocytów CD5+CD19+ 0.021 - G/l 0.000 - 0.132
Stosunek limfocytów CD4+/CD8+ 2.18 - 0.90 - 3.60
% limfocytów 33.0 - % 17.4 - 44.3
% limfocytów T (CD3+) 83.4 - % 59.0 - 85.0
% limfocytów B (CD19+) 3.0 % 6.4 - 23.0
% limfocytów T helper/inducer (CD3+CD4+) 54.6 - % 31.0 - 61.0
% limfocytów T suppressor/cytotoxic (CD3+CD8+) 25.0 - % 11.0 - 38.0
% komórek NK (CD3-CD16+/CD56+) 13.6 - % 5.6 - 31.0
% limfocytów CD5+ 78.4 - % 47.0 - 95.0
% limfocytów CD5+CD19+ 0.6 - % 0.0 - 6.0
Informacje dodatkowe: Badanie wykonano zestawem IMK-Lymphocyte i Simultest firmy Becton Dickinson. Bezwzględne wartości poszczególnych populacji limfocytów obliczono na podstawie całkowitej liczby limfocytów oznaczonej przy pomocy analiatora Sysmex.
 
genna, jupijaj, ale się cieszę, teraz to spokojnej i nudnej ciąży życzę. :tak:

Blake, witaj wśród nas, powodzenia :tak:

alfa1973, co u Was, co z mrozaczkiem ?


CZERWIEC
21: alfa1973 - udany crio-transfer mrozaczka

23: Quinnie - wizyta przed crio-transferem
23: kasik36 - wizyta u immunologa
23: Jesi27 - pozytywny test
24: Anulla28 - kontrola przed crio
24: Hope84 - kolejne spotkanie z maleństwem (bad.prenatalne)

25: Ann84 - wysoka beta !!
26: anuszka -wysoka beta !!
27:
butterflysunrise - wysoka beta

27: genna - wizyta serduszkowa
27: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
28: Anulla28 - udany crio-transfer

LIPIEC

04: dorotav - wizyta przed stymulką

04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
 
Blake witaj na forum!
Genna gratuluję pięknego kropka niech rośnie zdrowo i gości u mamusi całe 9 miesięcy.
Kasik ja niestety nie pomogę z tymi badaniami, może dziewczyny z wątku ciężarówki po in vitro pomogą tam jest chyba pielęgniarka.
Wszystkim dziękuję za krzciukacy, ale niestety mój mroziak bardzo marniutki, źle się odmroził tzn. pół zarodka żyje a pół niestety nie. Transfer odwołany :-(
Hodują go w jakichś odżywkach coby go uratować, marne szanse, ale są czekamy do 9.00 w poniedziałek i mam dzwonić co z zarodkiem, czy przeżył i czy zaczął się dalej dzielić jeśli tak to czy będzie criotransfer. Kolejne 2 nocy marne spanie, ale wierze, że będzie dobrze.
Niestety to nasz jedyny mroziak i chyba już nie będziemy próbować więcej i więc fajnie byłoby coby się jednak udało.

mmm u kogo się leczysz? ja też jestem, że świętokrzyskiego jak Ty, ale ja leczę się w Novum w wawie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Chcialam dolaczyc do watku. Mieszkam w uk. Naleze do tych szczesliwcow co maja refundowane prawie cale ivf.Jestem na etapie zastrzykow. Tu, w uk biore lek o nazwie buserelin( 4 tydz) i od wtorku merional( 3 tabletki rozpuszczane w plynie)
W piatek za tydz mam isc na kolejne usg. I jak wszystko bedzie zgodne z planem to za ok 2 tyg pobieranie jajeczek. Tak sie ciesze. Nie moge sie juz doczekac. To moje pierwsze podejscie. Jestem dobrej mysli.

Witaj BLAKE ja tezmieszkam w uk I juz mialam darmowe ivf al3 nie udane teraz lecze sie w polsce. Jak masz oytania pisz .
 
reklama
Do góry