reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny proszę o krzciukasy, właśnie dzwonili do mnie z laboratorium i niestety nasz mroziak marnie się rozmroził i nie wiadomo czy przeżyje noc :-( także transfer pod znakiem zapytania.
 
reklama
jedyny lek który znalazłam to Gonadotrophinum chorionicum Pregnyl 1 amp. i ma mieć 30% refundacji


alfa1973, trzymam kciuki za maluszka, może to taki mały leniuszek &&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Alfa trzymamy kciuki z calych sil.

Dorotav moj cykl tez sie skrocil, z 26-28 ostatnio byl 24 a @ tez jest dziwna, trwa prawie 10 dni i tylko 1 dzien krwawienia, 1 dzien przerwy a reszta to plamienie. Mysle, ze moja rezerwa jest na skraju wyczerpania
Chyba zrobie sama dla siebie swieze AMH :(
 
Hej dziewczyny. Chcialam dolaczyc do watku. Mieszkam w uk. Naleze do tych szczesliwcow co maja refundowane prawie cale ivf.Jestem na etapie zastrzykow. Tu, w uk biore lek o nazwie buserelin( 4 tydz) i od wtorku merional( 3 tabletki rozpuszczane w plynie)
W piatek za tydz mam isc na kolejne usg. I jak wszystko bedzie zgodne z planem to za ok 2 tyg pobieranie jajeczek. Tak sie ciesze. Nie moge sie juz doczekac. To moje pierwsze podejscie. Jestem dobrej mysli.
 
Witaj Blake :)
Alfa mocno trzymam kciuki na twojego pingwinki zeby sie dobrze rozmroził :)

Infinity a obcy bo trzebabylo go jakoś nazwać i obcy do niego pasuje , w końcu cos zakotwiczylo we mnie czyli obcy :) hihihihi

DIewczynki dopiero teraz ale do gabinetu wchodzilismy o 22 , potem apteka no i do domq zajechaliśmy bardzo późno
Przedstawiam wam mojego obcego :)
Zobacz załącznik 630110
jak na 5 tydzień ciąży to jest wszystko na swoim miejscu i odpowiedniej wielkości , dr pytał sie nas czy na pewno 1 zarodek dostaliśmy :) ale o tym przekonamy sie za tydzień na wizycie juz z serduszkiem :) rano mam taką w klinice a na wieczornej randce z Dr prowadzącym, dostałam wczoraj juz zwolnienie , wiec oficjalnie JESTEM W CIĄŻY :)
 
Ostatnia edycja:
Ja tu nie często zaglądam, a dziś wchodzę i proszę - gennowy kropek( kropki? ) :) Cudny. Gratuluje kochana !!!!!!!!
 
reklama
Do góry