reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dobrze, ze Wy takie doswiadczone w tym temacie transferu bo ja o tym nie wiedziałam...dobrze Was miec :-)
leya wspolczuje ..tule mocno....
meg jesli beta ładnie przyrasta to nie trzeba jej chyba zbyt wiele razy powtarzac....tak mysle, wiec sie nie stresuj...a jak chcesz to sobie zrób bete:-)

Asiiek moja beta w 10dpt -38, w 13dpt - 98 i dopiero za 2 tyg mam powtórzyć - tak lekarz powiedział
Ale jak tak obserwuje to inne dziewczyny mają po 200 itd.
I nie wiem czy mam sie martwić czy wszystko jest ok.
 
reklama
Leya tylko spokojnie... Wcinaj dalej leki i się nia łam, ty masz który 9, 10dpt???? sama piszesz, że masz plamienie wskazujące na implantację więc zrób bete za 2-3 dni. Trzymam kciukasy, wszystko będzie dobrze.
 
leyla75-> tak mi przykro, przytulam
*Meg*-> ja robilam bete pierwszy raz w 12dpt, pozniej 14 i 16. Mnie lekarz juz po pierwszej weryfikacji powiedzial, aby nie powtarzac, ale ja oczywiscie naczytalam sie informacji, ze wazny jest jej przxrost a nie wartosc i na wlasna reke powtarzalam. Powiem prawde, mnie bardzo to uspokoilo, ze betka rosnie super, wiec jak masz sie mar´twic, to moze rzeczywiscie lepiej powtorz. Ale u Ciebie rosnie wzorowo, wiec moim zdaniem jest wszystko dobrze. Kiedy masz USG i ktory to bedzie dzien to transferze?
bzzz-> co z Toba? Jak sie czujesz?
czarnykot-> moim zdaniem nie ma co przesadzac i trzeba normalnie zyc. Ja za pierwszym razem lezalam pol dnia w lozku, uwazalam co jadlam i bardzo o siebie dbalam, a i tak sie nie udalo. Tym razem postanowilam, ze nie bede wariowac i zyc normalnie. Jadlam na co mialam ochote, zero lezenia po transferze(poszlismy z eMkiem od razu po transferze na obiad do restauracji), a pozniej na zakupy. Mialam duzo stresu wynikajacego z sesji egzaminacyjnej, wiec skoncentrowalam sie na nauce-> efekt, betka mega wielka i po I USG maja byc blizniaki.
 
leyla75-> tak mi przykro, przytulam
*Meg*-> ja robilam bete pierwszy raz w 12dpt, pozniej 14 i 16. Mnie lekarz juz po pierwszej weryfikacji powiedzial, aby nie powtarzac, ale ja oczywiscie naczytalam sie informacji, ze wazny jest jej przxrost a nie wartosc i na wlasna reke powtarzalam. Powiem prawde, mnie bardzo to uspokoilo, ze betka rosnie super, wiec jak masz sie mar´twic, to moze rzeczywiscie lepiej powtorz. Ale u Ciebie rosnie wzorowo, wiec moim zdaniem jest wszystko dobrze. Kiedy masz USG i ktory to bedzie dzien to transferze?
bzzz-> co z Toba? Jak sie czujesz?
czarnykot-> moim zdaniem nie ma co przesadzac i trzeba normalnie zyc. Ja za pierwszym razem lezalam pol dnia w lozku, uwazalam co jadlam i bardzo o siebie dbalam, a i tak sie nie udalo. Tym razem postanowilam, ze nie bede wariowac i zyc normalnie. Jadlam na co mialam ochote, zero lezenia po transferze(poszlismy z eMkiem od razu po transferze na obiad do restauracji), a pozniej na zakupy. Mialam duzo stresu wynikajacego z sesji egzaminacyjnej, wiec skoncentrowalam sie na nauce-> efekt, betka mega wielka i po I USG maja byc blizniaki.

ptecner - ale mnie uspokoiłaś, że rośnie wzorowo, wizytkę mam za 2 tygodnie to będzie 27dpt.
 
reklama
Meg ja pisalam na innych watkach i dziewczyny mialay rozna bete, malutka albo od razu duza, to sprawa indywidualna, nie łam sie wiec i rozkoszuj fasolka ile mozesz:tak:, wazne ze przyrasta jak mowi ptencer.
Trzymam kciuki za reszte dziewczyn, szkoda ze nie moge tu jeszcze pisac tak naprawde, bo nic sie nie dzieje w moim zyciu na dzien dzisiejszy, poprostu czekam!:-(
 
Do góry