reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

leyla_75 kochana, test tak wcześnie może być niewiarygodny i wszystko może się jeszcze zmienić a poza tym plamienie w 8dpt to może być plamienie implantacyjne i mocno trzymam kciuki zeby tak było;-) nie denerwuj się :-)i czekaj cierpliwie
 
reklama
Witam Was wczoraj u mnie 12dpt beta 114 w poniedziałek mam powtórzyć betę oby przyrastała ciesze się a zarazem boję czy wszystko będzie dobrze winki to dobrze napisałaś że wszystkie tutaj się boimy o nasze starania i jak zajdziemy to też różne rzeczy do głowy przychodzą.
Trzymam kciuki za was dziewczyny wiosna za oknami a co za tym idzie bocianów coraz więcej przyleci niech do każdej z was przyleci jak najszybciej jak się da.
Pozdrawiam i życzę miłego słonecznego weekendu.


super wiadomość, WIELKIE GRATULACJE:-)

ASIIEK to są zastrzyki z Gonapeptylu w brzuch i jestem po pierwszym i jest dokładnie taki sam jak Gonal (w uzyciu). troche mnie chwilkę miejsce po zastrzyku bolało ale tak się zastanawiam, bo zrobiłam sobie go od razu po wyjęciu z lodówki, czy nie mniej bolesne będzie jak go troszkę ogrzeje, co myślicie?? chyba to działania nie zmniejszy:-(

wiem, ze R. jest małomówny, próbuję zagadywać go trochę i będę sobie przed wizytą zapisywała na kartce o co powinnam tym razem zapytać, bo tak znowu mnie czymś zaskoczy i zwariuje i znowu wszystko zapomnę.

czytałam o tym zabiegu "drapanku" co miałam robione przed wczoraj u R. no i sam mi odpisał na @ po co to było. chodzi o zrobienie ranki w szyjce macicy po to żeby zarodek miał lepszą przyczepność po transferze. tylko nie wiem czy to nie było zrobione za wcześnie bo przeciez przez 4 tygodnie może się wszystko ładnie zagoić. miałyącie może to robione?? w internecie piszą że to powinno się robić na tydzień przed transferem. nazywa się to scratching.

piękny poranek dzisiaj, miłej niedzielki wam życzę.
 
leyla_75 kochana, test tak wcześnie może być niewiarygodny i wszystko może się jeszcze zmienić a poza tym plamienie w 8dpt to może być plamienie implantacyjne i mocno trzymam kciuki zeby tak było;-) nie denerwuj się :-)i czekaj cierpliwie
dorocica dziekuje za slowa otuchy....szperam w necie o tym calym plamieniu i pisza wlasnie o tym plamieniu implantacyjnym .Ohh zeby to tylko bylo to :) Jutro jade na bete ...cala sie trzese juz ,ale co ma byc to bedzie.na nic juz nie mam wplywu.Buziaki dla was kochane
 
super wiadomość, WIELKIE GRATULACJE:-)

ASIIEK to są zastrzyki z Gonapeptylu w brzuch i jestem po pierwszym i jest dokładnie taki sam jak Gonal (w uzyciu). troche mnie chwilkę miejsce po zastrzyku bolało ale tak się zastanawiam, bo zrobiłam sobie go od razu po wyjęciu z lodówki, czy nie mniej bolesne będzie jak go troszkę ogrzeje, co myślicie?? chyba to działania nie zmniejszy:-(

Na opakowaniu Gonal F bylo napisane zeby lek wyciagnac z lodowki na jakis czas przed przygotowaniem zeby sie ogrzal wlasnie;-)
Ja bralam Gonal F i to bylo znosne ale po jakims 4-5 dniu dolaczyli mi jeszcze cus ( nie pamietam teraz nazwy) Trzeba bylo sobie wszystko wymieszac znaczy ten plyn z lekiem i bach w brzuch ...po tych zastrzykach strasznie mnie swedziala skora w okolicy naklocia ale tylko przez klika minut pozniej przechodzilo.Nie bylam na tyle odwazna zeby sama sie kloc.....moja pielegniarka byl moj M :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny napiszcie proszę jak się oblicza wiek ciąży po in vitro czy od dnia punkcji dodaje się 2tyg czy od dnia transferu dodać 2tyg.dzięki z góry za odpowiedz.
 
Hejka:)

Cross_mind ==== dzieki bardzo za wszystkie informacje....juz czuje sie ok, bole glowy minely, wiec byc moze byly to bole zwiazane ze zmiana pogody....bo raz jest cieplo a zaraz zimnica, zglupiec idzie z ta pogoda:wściekła/y: jezeli bede miala jakies pytania to bede Cie dreczyc;-)

Leyla_75 ==== trzymam kciuki za jutrzejsza betke, mam nadzieje ze bedzie bardzo wysoka:-)

Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!!!
 
Wrocilam wlasnie z kliniki.Zrobili mi bete ...wyniki za jakies 4 godziny, zrobili mi test ciazowy NEGATYWNY:-(ale nie to mnie dobija.Rano przed oddaniem moczu do badania zaczelam krawic i to juz nie taka brazoa krew ktora moglaby wskazywac na krew implantacyjna.Zalamka czy to znaczy ze to juz koniec czy to jest @??? Zdarzylo sie komus cos takiego ???:-:)-:)-(
 
layla75 musisz byc cierpliwa,wszystko wyjasni sie juz niedlugo.Trzymam kciuki,bo nie wszystko jeszcze stracone.


Dzis moj wielki dzien,jade po mojego malucha do Oslo.Transfer o 12.30 :tak:

Pozdrawiam :)
 
leyla_75-> poczekaj cierpliwie na betke, krwawienia na poczatku zdarzaja sie bardzo czesto.
czarnykot-> super, ze maluszek juz dzisiaj bedzie z Toba:-)
mirela02-> do dnia punkcji (ktora jest jakby dniem owulacji) dodajesz 2 tygodnie
 
reklama
leyla_75 nieprzejmuj się naprawde. Testem nie ma się co przejmować, tym bardziej, że to dopiero 9 dpt. Miarodajny i wiarygodny jest tylko wynik bety. Ja po swojej pozytywnej becie zrobiłam sobie test ciążowy na pamiątke i tej drugiej kreski prawie nie było widać więc nie ma co się załamywać. Powodzonka, bede trzymać kciukaski.
czarnykot - powodzenia!!! Musi się udać. Pamiętaj nie podnoś głowy po transferze, ja tak zrobiłam za 1 razem i dupa zbita. Nie wiem czy to przez to sie wtedy nie udalo ale to całkiem prawdopodobne.
mirela02 od punkcji odejmij 14 dni i tak uzyskasz wiek ciąży.

Dziewczyny powiem wam, że mimo to, że nie leczę się juz żeby mieć dzidziolka, (bo wreszcie się udało), to kibicuje Wam wszystkim codziennie, ściskam kciuki za wszystkie. Wiem co to jest rozczarowanie po becie < 1, ale i wiem co to jest za moment kiedy wskazuje na ciążę. Także fasolkujcie bo to niesamowite naprawde.

P.S. Jakieś 3 tygodnie temu dowiedziałam się że będę miala dziewczynkę :-)
 
Do góry