reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asiiek ale ty juz cos robisz w tym kierunku, a ja jeszcze kompletnie nic, jeszcze jedno badanie nasienia za pare miesiecy, a potem dopiero reszta, zazdroszcze ci ze ty juz walczysz, chcialabym byc na twoim miejscu. Moze cos szybciej ruszy, jak przyjda mi z polski wyniki wszystkie, pojde tutaj do ginki i zapytam ja co robic i czy jest tu blisko jakas klinika nieplodnosci, moze nie bede musiala do polski latac
 
Asiiek ale ty juz cos robisz w tym kierunku, a ja jeszcze kompletnie nic, jeszcze jedno badanie nasienia za pare miesiecy, a potem dopiero reszta, zazdroszcze ci ze ty juz walczysz, chcialabym byc na twoim miejscu. Moze cos szybciej ruszy, jak przyjda mi z polski wyniki wszystkie, pojde tutaj do ginki i zapytam ja co robic i czy jest tu blisko jakas klinika nieplodnosci, moze nie bede musiala do polski latac
a czemu kolejne badanie dopiero za kilka miesiecy????
 
Dziewczyny bo mi sie chyba udalo..

Czarnykot- nie rob nic nadzwyczajnego . Mi kazali po transwerze od razu zejsc z fotela i jaechac do domu. Zero info o firankach ,glowie ,ani o niczyw. Jestes w blizniaczym kraju wiec nie spodziewaj sie super informacji.

Layla - przytulam mocno. Uda sie nastepnym razem ,choc tak jak mowia dziewczyny poczekaj chcociaz do 12 ,13 dpt. Sciskam
 
Asiiek -robilam sikanca bo mieszkam w Szwecji i tutaj bety nie mozna zrobic. Ale wyszly mi II juz w 9dpt. Dzis jest 14 dpt i zrobilam znowu i tez wyszly II. Niestety nie ciesz sie ogromnie bo poprzednim razem ( w listopadzie) bylo tak samo i wszystko skonczylo sie w 7tc. wiec raczej jestem bardziej zestresowana niz ucieszona. Pierwsza wizyte mam dopiero 1 kwietnia. Oj chciala bym byc w Polsce teraz.
 
Asiiek -robilam sikanca bo mieszkam w Szwecji i tutaj bety nie mozna zrobic. Ale wyszly mi II juz w 9dpt. Dzis jest 14 dpt i zrobilam znowu i tez wyszly II. Niestety nie ciesz sie ogromnie bo poprzednim razem ( w listopadzie) bylo tak samo i wszystko skonczylo sie w 7tc. wiec raczej jestem bardziej zestresowana niz ucieszona. Pierwsza wizyte mam dopiero 1 kwietnia. Oj chciala bym byc w Polsce teraz.
kochana wszystko bedzie dobrze, trzeba myslec pozytywnie..wiec głowa do góry...tym razem napewno sie udało i dzidzia bedzie z Toba przez 9 miesiecy :tak: ale super!!!!
 
hej dziewczyny.

Winiki80 kurcze fajnie w 9 dpt zobaczyć II też bym chciała u mnie dzisiaj jest 9dpt i strasznie się boję ,że jednak nic nie będzie :-(jeszcze taki dziwny ból podbrzusza jak na @...

Asiiek kochana co u Ciebie jak minął weekend?

*Meg*jak samopoczucie?
czarnykot trzymam kciuki uda się zobaczysz za 11 dni zobaczysz śliczne II
 
Moj maz nie mogl wytrzymac napiecia i sam zadzwonil do kliniki WYNIK NEGATYWNY :-:)-:)-( kazali mi jeszcze zrobic test "sikany" po dwoch dniach ale po co? skoro beta nic nie wykazala? uff Milego dzionka dla Wszystkich
:-:)-( przykro kochana bardzo ale nie trać jeszcze nadziejii, może wszystko jeszcze będzie dobrze, buziole

czarnykot
mi lekarz jeszcze mówił o kąpielach żeby tylko pod prysznicem z letnią wodą , no i nie dźwigać nic a tak normalnie żyć.

winki80 gratulacje wielkie:happy::happy:
 
reklama
hej dziewczyny.

Winiki80 kurcze fajnie w 9 dpt zobaczyć II też bym chciała u mnie dzisiaj jest 9dpt i strasznie się boję ,że jednak nic nie będzie :-(jeszcze taki dziwny ból podbrzusza jak na @...

Asiiek kochana co u Ciebie jak minął weekend?

*Meg*jak samopoczucie?
czarnykot trzymam kciuki uda się zobaczysz za 11 dni zobaczysz śliczne II
hejka! oj weekend minął zdecydowanie za szybko....w sobote wzięło mnie na porzadki wiec umyłam 3 okna w domku, ogolne porzadki, zrobiłam ciasto..pobiegałam wieczorem i padałam jak długa hahaha a wczoraj byłam na im u tesciowej Bozenki ...usmiałam sie jak norka z naszych rodzinnych maluchów...no a dzisiaj znowu do pracy wrr...wiec jakos sie kreci....w czwartek ma byc @ wiec mam nadzieje ze w piatek bede miała juz wizyte u gina
 
Do góry