reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

no kurcze ze ja tych orgazmó nie miałam :-D.

solikmar fajnie ze znalazłaś taką informację na pewno bedziemy ogladac i kibicowac tym paraom, tak jak wszystkim tutaj na forum, życzę mega mega duzej bety.
 
reklama
Lenka wiem ze pewnie wolałabyś byc w pracy niz leżeć z krwaiakiem w łóżeczku, ale jeszcze chwilke i zobaczysz pozbedziesz sie go. A co do zwolnienia to ja tak powolutku zaczynam przyzwyczajać moją szefową ze niedługo sobie pójdę na l4. Mam do zrobienia łazienkę zanim mój kropus przyjdzie na świat wiec musze sie tym zajać a nie wiem jak będę czuła sie za parę miesięcy wiec czas powolutku zwijać zagle, no chyba ze mi sie potem znudzi to sobie wrócę na troszku (chyba tak mozna).
 
Madzia 76- bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy. Jak ktoś przejdzie kilka niepowodzeń to każde takie słowo jest jak miód na serce. Tak trudno uwierzyć, że po prawie 7 latach starań wkońcu zobaczy się te 2 krechy.

Jo.M - ja dzisiaj sobie pozwoliłam na wyjście na ławeczkę. Cudnie było i wogóle ponieważ na podwórku neta nie ma to nie mogłam pracować i to był największy plus:) Co do remontu to klinika się rozrasta. Mój mąż się śmieje, że jak wchodzi do Gyncentrum to nie widzi tłumu ludzi tylko same $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


maaagdzik - wiesz samą mnie te suuuper informacje ucieszyły. Ja cały czas myślałam, że teraz naszej kiki i Olusi się uda. Olusia nadal jest dla mnie iskierką nadziei ale negatywna beta u kiki jakoś bardzo mnie podłamała. Ja jestem takim ciężkim przypadkiem, który ma chyba wszystkie możliwe schorzenia więc szanse mam naprawde mizerne. Ale cóż zostaje mi modlitwa i czekanie na cud

Esiek - ale beta bomba


Ja nocne orgazmy też doświadczam ale nie po transferze:)
 
Ostatnia edycja:
zula wiesz ja też myślałam,że kiki będzie miała z górki, ale przyjdzie też na nas czas. Olusia tez już długo czeka zobaczymy co dzisiaj jej powiedzieli, może już będzie zaczynać stymulację...Liczę i wierzę bardzo w Ciebie,że przetrzesz drogę do celu nam tutaj z gyncentrum. ja też jestem mega przypadkiem nikt jeszcze do tej pory nam nie dawał żadnej szansy:no:, a teraz to ja i m juz po 40, ale mam maleńką iskierkę nadziei....
 
Dzieki ... jednak po poronieniu wiem ze wysokosc bety nie ma nic do rzeczy... Nie tedy moja beta tez byl bardzo duzo i rosla super a potem wiadomo....; (
 
Zula5, no faktycznie jak na razie to wszystkie wyniki są super tylko efektu nie ma. :wściekła/y: Jutro mam nadzieję że przyniosę kolejną dobrą wiadomość i będę się szykować do crio a za ok 2 tygodnie pójdę po malucha i zostanie ze mną na 9 spokojnych miesięcy. :-) Czego Wam i sobie życzę :tak:


Esiek, beta rośnie jak szalona, tym razem uda się, będzie happy end !! zobaczysz !! zaciskam za to kciuki z całych sił !!


Lilia, jak się czujesz ? wszystko w porządku wyszło na histero ?


Olusia, jak po wizycie ? trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Esiek łatwo nie jest po takich przejściach :/ ale jakoś po swojemu staraj się sobie tłumaczyć, że tym razem wszystko będzie dobrze.
Tak czy inaczej pamiętaj, że jest na forum taka jedna co doskonale rozumie co czujesz.. :tak: kolejna ciąża jest trudna, ale też każdy najmniejszy sukces 1000 razy bardziej cieszy
 
maaagdzik a co Wy macie stwierdzone?
Dorotka - ja myślę, że u Was chodzi jednak o endometriozę i ta tarczyc pewnie też się dokłada. Oczywiście nie wyrokuję ale takie jest moje zdanie. Myślę też, że przyjdzie już wkrótce na Ciebie pora na pozytyw:)
 
Zula5 i ja obstawiam endometriozę choć jest dopiero I stopnia, endo ma odpowiednią grubość w odpowiednim dniu, więc albo zarodek nie może trafić w odpowiednie miejsce albo jednak w genetyce jest jakiś tref. No i ta szalejąca tarczyca.... I tak jak piszesz w końcu przyjdzie pora na pozytyw.
 
reklama
Foote gratuluję pięknego widoku :tak:
Esiek super przyrost, teraz tylko bardzo nuuuuudnej ciąży życzę:-)

Ja jestem już po wczorajszej wizycie, wszytko OK - crio w najbliższy wtorek :happy2: teraz zbieram w sobie siłę i wiarę że ten ostatni blastuś leniuszek jednak ze mną zostanie :tak:, niestety po kilku nieudanych próbach i becie która nawet nie drgnęła ani razu łatwo nie jest :baffled:...
 
Do góry