reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kaprycha 3.02.2011 zaczelam 2 stymulacje. Pierwsza stymulacje mialam pod koniec wrzesnia 2010,ale musialam ja przerwac po jakis 6 tygodniach,dostalam hiperstymulacji i musialam natychmiast odstawic hormony. Odczekalam 2 miesiace i zaczelam stymulacje od nowa. Od 3 dni biore Puregon,wiec mysle ze juz niedlugo wszystko sie zacznie :) Kolejna kontrole mam w poniedzialek.
 
reklama
Oshh cholera, no to tez ladne mialas przejscia Kotku. Oby tym razem bez przygod sie obylo :) Oczywiscie trzymam kciuki za poniedzialek.

Pozdrawiam

P. S. Slyszalyscie, ze wiosna to najlepszym czas na IVF? A wiosne juz czuc w powietrzu :) Pewnie na bedziecie tu mialy wysyp fasolinek!

P.S.2. Nie wiecie co slychac u Lolitki?
 
Dzięki dziewczynki, właśnie tak zrobię, w poniedziałek się okaże, no chyba, że wcześniej dostanę @, dam wam znaka buziaki i miłego weekendu:-):-):-)
 
witam wszystkie staraczki.Jutro rano ide na "znoszenie" jajeczek :) Trzymajcie kciuki dziewczyny bo mam stracha ...i ten lek ze cos pojdzie nie tak .... ehh metlik w glowie.
 
Witam dziewczynki.
Mam do oddania troche lekow. Mam nadzieje, ze mi sie juz nie przydadza, a moze ktoras z was skorzysta.
Progynova 2 mg - mam dokladnie 44 tabletki (niecale opakowanie) wazne do 06.2014
Cyclogest 400 mg - mam 25 czopkow, czyli 1 i 2/3 opakowania, wazne do 12.2012

Posiadam rowniez do oddania nieuzywany Puregon Pen bez igiel. Mialam go uzywac w przygotowaniach do inseminacji, ale ostatecznie do nich nie przystapilam.

Nadmieniam, ze mieszkam w Norwegii, wiec zainteresowane osoby beda musialy pokryc cene wysylki, mysle, ze okolo 25 zl za tabletki. Pen jest troche ciezszy, wiec moze okolo 35 zl.
 
suselka - gratuluję ciąży!! Uwielbiam takie historie :tak: Mogę spytać co było u Was wskazaniem do ivf ?
ANOWI32 - popieram dziewczyny abyś nie odstawiała jeszcze leków
Kaprycha - zgadzam się z Tobą co do wyglądu forum, byłoby wygodniej gdyby były takie podwątki
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!
Pozdrawiam!
 
ANOWI32 wierzę że będzie dobrze:)

suselka no kochana gratuluje i zazdroszczę (nie ukrywam) tej naturalnej ciąży, coś pięknego

leyle_75 życzę jak najwięcej jajeczek!!!!! a niech tam ci się
 
anja - Dziekuje serdecznie. U nas problemem bylo slabe nasienie (glownie), ale i u mnie nie było najlepiej. Lekarz stwierdził PCOS. Co prawda miałam owulacje, ale może coś w tym tez było. Mamy już 4,5 letnia córkę, z poczeciem której nie było problemu, ale jak miała rok zaczęliśmy starania i nic aż do tej pory. Powodzenia

Bzzz - dziękuje serdecznie i życzę tego samego.
 
suselka gratulacje kochana,a to niespodzianka :)
Widze ze obydwie jestesmy z Norwegii;)
Layla75 trzymam kciuki :-)Oby bylo ich jak najwiecej:tak:
 
reklama
ANOWI
je niestety miałam tak samo jak Ty dwa razy, beta na bardzo niskim poziomie i mimo że przyrastała to lekarz kazał odstawić leki bo przy tak niskiej becie nie ma szans na normalną ciąże, u mnie była to ciąża biochemiczna
ja miałam tak :
11dpt - beta 12, 3
14dpt - beta 34,1 tu lekarz kazał odstawić leki
16dpt - beta 43 i wtedy ostawiłam
za drugim razem miałam w 10dpt betę 6,5
w 12 dpt 14 i odstawiłam leki :(
proponuję Ci powtórzyć betę po 48 h.............
 
Do góry